Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Μακρυά από μας...
Άβαταρ μέλους
jimkapa
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 13:21
Gender: Male
Bike: 999
Τοποθεσία: Kastoria
Επικοινωνία:

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από jimkapa »

tesla έγραψε:δεν ειναι καθολου θεμα παρατραβηγματος...

αν ο αλλος θελει να ειναι σωστος απο καλη θεληση, θα πρεπει να δωσει μια αποζημιωση οση ειναι η ζημια, και οσα θα εδινε μια ασφαλιστικη...δεδομενης της παλαιοτητας και της καταστασης του οχηματος...

οταν λοιπον παει και πει στον αλλον οτι αντι πχ για 200-300ε που ειναι η ζημια 1500ε το φαιρινγκ και 1500ε οι εξατμισεις, ο αλλος πιθανοτατα να ψαχτει...και να του πει αντε γεια και να τελειωσει αδοξα η ιστορια...και μπορει να το κανει γιατι φανταζομαι ουτε καταγραφη εχει γινει ουτε τιποτα...οποιος παει για τα πολλα χανει και τα λιγα...
Θα συμφωνήσω 100% με αυτά που γράφεις(ειδικά στο τελευταίο),αλλά εδώ δεν έχουμε να κάνουμε με τροχαίο μεταξύ 2 οχημάτων.
Το πρόβλημα είναι ότι δεν έκανε μήνυση για επίθεση από ζώο με αποτέλεσμα να πήγαινε μακριά η βαλίτσα και για τον ιδιοκτήτη και για το ζώο...
Εξάλλου τον ενημέρωσε ότι η ζημιά θα βγεί κανά 1000άρικο και πάνω,οπότε δεν νομίζω ότι τον κλέβει σε κάτι...
Αλλά 1500€+1500€ είναι υπερβολικά τα ποσά....Δεν νομίζω να τα δεχτεί κανένας....
Με συμβιβασμό και καλή θέληση θα γίνει η δουλεία...
:hibye: :hibye:
Δημήτρης Κ.

Ο πάγος είναι πολιτισμός...
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από KRS »

jimkapa έγραψε:

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έκανε μήνυση για επίθεση από ζώο με αποτέλεσμα να πήγαινε μακριά η βαλίτσα και για τον ιδιοκτήτη και για το ζώο...
Για αρχή μήνυση έχει έξοδα 180 ευρώ, χωρίς την αμοιβή του δικηγόρου..
Το αδίκημα εδώ θα ήταν φθορά ξένης ιδιοκτησίας.

Με τη μήνυση δεν κερδίζεις λεφτά (αυτό γίνεται με την αγωγή), ξεκινά η ποινική διαδικασία με μεγάλες πιθανότητες, εν προκειμένω, να πάει αρχείο η υπόθεση.

Να ξέρει ο φίλος, ότι σε περίπτωση που του πει ο άλλος πάρε τα αρχ..ια μου, δεν μπορεί να κάνει πλέον τίποτα. Γι' αυτό, λοιπόν, μην του πεις 3χιλιαρα κτλ γιατί σε βλέπω να τα βάφεις μόνος σου.

Σε περίπτωση που εμπλακείτε σε ατύχημα καλείτε την αστυνομία και την ασφαλιστική.
Αν σας ρωτήσουν από το κέντρο αν υπάρχει τραυματισμός και να μην υπάρχει, πείτε ότι σας πονάει η μέση σας, γιατί υπάρχει περίπτωση να μην έρθουν.

Εδώ π.χ. δεν θα ερχόταν περιπολικό..ακόμα και στην Καστοριά, αφού δεν είχε εμπλακεί άλλο όχημα. Αν έλεγε ο φίλος για τραυματισμό, μπορεί και να ερχόταν.
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από Raf »

Nα χε μαζεμμενο το μπουλντόγκ :cool:
Να πληρωσει για να είναι πιο προσεχτικος ο κυριος.
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

Αστικη ευθυνη ιδιοκτητη κατοικιδιου λεγεται το ασφαλιστηριο που πρεπει να εχουν ολοι οι ιδιοκτητες κατοικιδιου για τετοια περιστατικα.

Τωρα,επρεπε να καλεσεις αστυνομια και ασφαλιστικη,θα εκανες και θα πληρωνες τη ζημια μονος σου και η ασφαλιστικη θα στρεφονταν εναντιον του ιδιοκτητη του σκυλου και θα τα εισεπρατε καποτε.
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από KRS »

dimos IT'S HORNY NOW έγραψε:Αστικη ευθυνη ιδιοκτητη κατοικιδιου λεγεται το ασφαλιστηριο που πρεπει να εχουν ολοι οι ιδιοκτητες κατοικιδιου για τετοια περιστατικα.

Τωρα,επρεπε να καλεσεις αστυνομια και ασφαλιστικη,θα εκανες και θα πληρωνες τη ζημια μονος σου και η ασφαλιστικη θα στρεφονταν εναντιον του ιδιοκτητη του σκυλου και θα τα εισεπρατε καποτε.

καλά εδώ δεν ασφαλίζουνε τα αυτοκίνητα και τα μηχανάκια, τα κατοικίδια θα ασφαλίσει ο άλλος.

Τι ζημιά θα πλήρωνε ο φίλος?
3 χιλιάρικα?

Καλά οι ασφαλιστικές έχουν κάτι δικηγόρους...τζιμάνια..δουλεύουν για 5 ευρώ την υπόθεση...αχαχαχα
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από HackmaN »

Kι αν δεν είχε και φίμωτρο ο σκύλος σε δημόσιο χώρο... Ασ'το καλύτερα!
Απλά χρειαζόσουν μια καταγραφή από την Αστυνομία με τα στοιχεία του.
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από KRS »

HackmaN έγραψε:Kι αν δεν είχε και φίμωτρο ο σκύλος σε δημόσιο χώρο... Ασ'το καλύτερα!
Απλά χρειαζόσουν μια καταγραφή από την Αστυνομία με τα στοιχεία του.

Παίζει να του ρίχνανε κανά διοικητικό πρόστιμο?

Κατά τ' άλλα, πρακτικά, νομικά με αγωγή αφού θα στρεφόταν κατά ιδιοκτήτη ο φίλος αν έπαιρνε λεφτά, θα τα έπαιρνε πολύ πολύ αργότερα.

Δεν είναι όπως όταν στρεφόμαστε κατά και της ασφαλιστικής και του οδηγού του άλλου οχήματος καταθέτοντας αγωγή και αν υπάρξει εξωδικαστικός συμβιβασμός με αποζημίωση (γίνεται πολλές φορές), παραιτούμαστε από το δικόγραφο της αγωγής στο δικαστήριο.
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

tesla έγραψε:βρηκες μαλακα να βγαλεις μηνιατικο :thumbsup:

προσεχε ομως μη ρωτησει κανεναν πριν σου δωσει αυτα που θα του ζητησεις και παρεις τελικα ενα κρεμαστο
Dairy φίλε αλλα μόνο ότι χρειάζεται θα αλλάξει ο τύπος . Αν θελήσω κουστούμι μόνος μου θα παρω δεν θα το πληρώσει ο φύλου . Και δεν κατάλαβα τη να τον πω άστο μπορέ δε βαριέστε θα τα μπαλωσω και δεν θα φαίνεται ; Φτερό θα πληρώσει , τον έδειξα τη χριαζεται και το κατάλαβε , αν θέλει ας μου τα βρει όπως ειταν στο μηχανακη να μου τα φέρει να τα βάλω ! Άσε που κάτι ψιλοχτυπηματα θα μείνουν γιατί δεν γίνεται να βάψεις ολόκληρο φαιρινγ και να ρισκάρεις διαφορά απόχρωσης ,, αλά μάλλον δεν σου έχουν ρίξει ακόμα την μηχανή , εύχομαι να μην σου συμβεί .
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από HackmaN »

Έχω ακούσει ότι είναι αυτόφωρο να κυκλοφορείς σκυλί χωρίς φίμωτρο...
http://artagoni.pblogs.gr/2008/11/nomot ... a-zwa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
nikosrr
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:22
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: CBR600RR, Vespa
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από nikosrr »

HackmaN έγραψε:Έχω ακούσει ότι είναι αυτόφωρο να κυκλοφορείς σκυλί χωρίς φίμωτρο...
http://artagoni.pblogs.gr/2008/11/nomot ... a-zwa.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Πρόστιμο έχει καλό για μη περιορισμένο σκύλο(οδηγό,δεμένο) και φυσικά άμα έρθει αστυνομία θα ψάξουν και για τσίπ, βιβλιάριο υγεία ενημερωμένο κλπ Φίμωτρο μόνο σε καράβια, αεροδρόμια κλπ
Απο τι στιγμή όμως που δεν έγινε τπτ την ίδια στιγμή καληνύχτα.
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από Raf »

Σιριαλ το καναμε ρε καμαρια!!!
Σε λιγο θα παμε κ τον σκυλο για εξετασεις αιματος :mrgreen: να δουμ μηπως εχει κανει κ εμβολια :mrgreen:

Σπαμμ οφφ
Αφρικανε περιμενουμε πλεροφοριες :hibye:
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

Απο ότι βλέπω εδώ μέσα εχετε το ίδιο πρόβλημα με τα αλλα forum εχετε 3-4 φρούτα που χαλάνε την παρέα , γιατη μην το περνάτε πατριωτικά το θέμα , μια παρέα είναι σκοπός να είμαστε , έχουμε κάτι κοινό και σκοπός είναι να το χερομαστε , 1 ( η ερώτηση ειταν μόνο να μου πείτε έναν καλό αντιπροσώπο ) σας είπα και μια ιςτοριουλα .δηλ εάν είμασταν σε μια παρέα και σας έκανα μια ερώτηση τέτοια εξέλιξη θα είχε ,, , εάν δεν γνωρίζεται σεβαστό θα ψάξω μόνος μου , moderator ξεmoderator δεν με νιαζει ότι και αν σκεφτείτε ο καθένας , γιατη σαν ελληναρες όλοι μας τη τρίχα την κάνουμε τριχιά , . Τωρα το ποσω παρέα είσαστε το κατάλαβα γιατη τα έχω φάει τόσα χρόνια στη μάπα του ενθουσιώδεις μηχανόβιους που η μάρκα που καβαλάνε είναι η Καλιτερη , εγώ σηγνωμη αλλα είμαι μόνο μηχανόβιος όλα τα μηχανάκια μου αρέσουν ετιχε μετά απο χρόνια να παρω και μια Ιταλίδα ένταξη δεν φτιάχτηκα και σαν ανθροπως ,.... Τέλος πάντων δεν σας κουράζω ένα μόνο , :::για την κοπέλα που έχει το φόρουμ αν μπωρεις βάλε σε μια σειρά και κάποια στιγμή κάνε και μια εκκαθάριση καλό θα κανείς στο φόρουμ , ) εγώ περαστικός είμαι και πάνω απο όλα καινούριος , της βόλτες μου θα της κάνω και χωρίς το φόρουμ , καλά θα ειταν να γνωρίσω και κάποιους απο εδώ αν ποτέ τύχη , ευχάριστο παντός για την βοήθεια .
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από Raf »

Αφρικανε το φορουμ είναι μια κοινωνια δεν είναι κατι διαφορετικο.
Δεν είναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι κ ουτε θα γινουν ποτε, όπως και ο κοσμος δεν είναι μαγικος!!!!
Φτανει να μπορεις - μπορούμε να προσαρμοστούμε σε όλα αυτά οσο γινετε.
Μην στεναχωριεσαι και μην σκας συζητηση κανουμε.
Απ ότι καταλαβα εισαι σαλονικιος ετσι?
Εάν βρίσκεσαι εντος Αττικης ευχαρίστως κερναμε καφε :thumbsup:
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

Καστοριά είμαι φίλε αν ανέβεις και εσύ κερνάω και εγώ ποτακι ;-) ...
Αργύρης1098s
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 193
Εγγραφή: Παρ 01 Ιαν 2016, 21:00
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Other: BMWR80GSVespaVM2,VB1

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από Αργύρης1098s »

Καλησπερα!!
Απο αυτον εδω εχω αγορασει πραγματα για το μηχανακι μου...πηγε φιλος μου Αγγλος κ τα πηρε απο αυτον απο εκει...εχει πολυ πραγμα...δες τι θες και στειλε του email για το τι σε ενδιαφερει...εχει κι αλλα που δεν εχει ανεβασει στο ebay...
Δες. Τον...ειναι καλος...
http://www.ebay.com/usr/elitesuperbikeparts1?rt=nc" onclick="window.open(this.href);return false;
TO LIVE IS TO RIDE IS TO LIVE..[background=][/background]
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

Να σε καλά φίλε , thanks .
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από tesla »

αφρικανε μην αρπαζεσαι...κατσε και ξαναδιαβασε τι εγραψα, κανεις δε σου ειπε ουτε να το αφησεις, ουτε να το μπαλωσεις, ουτε να τα κολλησεις με σελοτειπ...
opanos
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από panosduc »

ουτε το....βρηκες μλκ να βγαλεις μηνιατικο εναι σωστο...κ ειδικα απο μοντερατορα. :cool:
Βεβαια δεν επεσε το δικο σου οποτε οτι θελουμε λεμε.
Και ουτε γνωριζουμε το παλικαρι απο πριν, ουτε καρπαζες παιζατε μαζι.Λιγο τακτ δεν χαλαει την μαγια... :whistling:
φιλικα..
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από tesla »

οταν δω το γειτονα θα του ζητησω συγνωμη που τον εγραψα μλκ τοτε
opanos
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από panosduc »

οκ εχω την εντυπωση οτι παιζεις με τις λεξεις παω πασο.τα γραφομενα σου λενε οτι....εισαι πονηρος κ δαγκωνεις τον αλλον.αυτο εννοουσες κ το ξερεις.τελος παντων ελα καληνυχτες αδερφια :hibye: κ σορρυ για την παρεμβαση
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από tesla »

πανο, δεν παιζω με τις λεξεις...γραφω ξεκαθαρα τα παντα και δεν κοροιδευω κανεναν, σε ξαναστελνω λοιπον στο αρχικο μου μηνυμα, μη καθομαστε να αναλυουμε τα παντα...ο ανθρωπος ειπε να παει να τα παρει ολα αντιπροσωπια και να χρεωσει τον αλλον αντιστοιχα, υπερκοστολογημενα, σε μια μηχανη 15+χρονων με αρκετα χλμ στην πλατη της και χωρις καποια συλλεκτικη αξια...δεν ειναι η το ενα ακρο η το αλλο...

το να πας να χρεωσεις λοιπον καινουρια σε τετοια μοτο υπο τετοιες συνθηκες, ειναι κοροιδια προς τον αλλον...καλως και μακαρι να τα παρει, εγω εγραψα τι θα γινει ομως αν ψιλιαστει ο αλλος και ψαχτει...ΜΗΝ καθομαστε να αναλυουμε τα παντα, ξαναλεω, και μη μυγιαζεστε μονοι σας...αυτα δεν ειναι κακια, ειναι πραγματα που εχουν συμβει...
opanos
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

Δεν μου λες ρε moderator σου είπε κανείς ότι θα μπουν όλα καινούρια ! Σου είπε κανείς ότι θα υπερκοστολογιθουν ! Σου είπε κανείς ότι Άνθρωπος δεν είδε τη ζημιά και ποσω κάνουν τα πράγματα μεταχειρισμένα ! Δεν εχεις άλλη δουλεια να κανείς απο το να βγάζεις ιστορίες ; Εκτός αν είσαι δημοσιογράφος στο επάγγελμα και το εχεις χούι να βγάζεις ειδησεις , ξέρεις κανα συνεργείο να πεις πες , δεν ξέρεις μην πετάγεσαι , και απο τον άλλη διάβασε και εςυ τη γράφουν οι άλλοι και απαντά καθαρά όχι με υποθέσεις , άστο ρε μεγάλε δεν με ξέρεις δε σε ξερω και ούτε θέλω να σε μάθω ,
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από tesla »

Εσυ εγραψες οτι θα τα παρεις αντιπροσωπια οχι εγω...λοιπον χαλαρωσε και μη παραληρεις...
opanos
Άβαταρ μέλους
africanos
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Παρ 10 Απρ 2015, 16:50
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από africanos »

πήγα στο μανάβη της γείτονας άλλα δεν το αναλαμβάνει . και έτσι αποφάσισα να το πάω εκεί που θα κάνω σέρβις και πως τυχαίνει να είναι αντιπρόσωπος ducati στη θεσσαλονικη εκτός αν έχεις εσυ κανα δικό σου να την στείλω μια και βρηκαμε μλκ οπός λες να βγάλετε και εσείς κάτι ,, άσε φίλε τα κανόνισα με τα παιδιά μέσο πμ γιατί από ότι βλέπω δεν είναι να ποσταρεις τίποτα . η τρίχα τριχιά γίνετε εδώ .. παίξε μόνος σου αν θες σβήσε και την συζήτηση αν σε ενοχλεί . άλλη φορά θα παίρνω αδια να ποσταρω , κυριε moderetor :not: τα σέβη μου. καλήμερα , δεν περιγράφω άλλο .
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Πτώση 996 ... Βοήθεια Ανταλακτικον oem

Δημοσίευση από HackmaN »

africanos, ώπα γιατι βλέπω ότι παρεξήγησες κάτι.
Δεν φτάνει που έχουμε πέσει όλοι με τα μούτρα να σου δώσουμε πιθανή λύση στο πρόβλημα, μας "τη λες" κι όλας;
Κάτι περίεργο κρύβει η συμπεριφορά σου θαρρώ...
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Απάντηση