ARAI Tour x4 και SCHUBERTH C3

Αγγελίες εξοπλισμού αναβάτη
Κλειδωμένο
tasosbob
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ 26 Νοέμ 2012, 19:34
Gender: Male
Other: Honda transalp 650

ARAI Tour x4 και SCHUBERTH C3

Δημοσίευση από tasosbob »

Καλημέρα προς πώληση λόγω ανανέωσης τα κράνη του τίτλου τα οποία σημειωτεον ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ-ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΠΟΤΕ και τα φορούσα εγώ και κανένας άλλος(είμαι ψείρας με τα πράγματα μου) και έχουμε:

1.Το Arai το το εχω 1 και κατι χρόνο εχει, ότι εχει από την μανα του εκτός από το χάρτινο κουτι του,(pinlock,κουκούλα κτλ)σε άψογη κατάσταση τοσο εσωτερικα,οσο και εξωτερικά(όπως θα δείτε στις φωτο). Δεν εχει φορεθεί πολύ καθως φορουσα κυριως το c3 λογω του ότι ηταν ''σπαστο'' και με βόλευε περισσοτερο.Το μονο ''αρνητικο''(λόγω της μανίας να το καθαρίζω) είναι ότι ξεκόλλησα τα γραμματα ece στο πισω μέρος του κράνους κατι που δεν εχει σημασία αλλα το αναφέρω και το δείχνω στις φωτο και επίσης τα εσωτερικά μάγουλα(cheek pads) τα ''έφαγα-''τριμαρα'' ελάχιστα για να χωράνε καλύτερα τα ακουστικά μου(προσοχή!! δεν έβγαλα καμία στρώση του αφρώδους υλικού καθώς για οσους δεν γνωρίζουν αυτά μπορεις να τα προσαρμόσεις ανάλογα στα μάγουλα σου αφαιρώντας υλικο για να γίνει πιο ανετο αν θες)απλα τα τριμαρα ελάχιστα....

ΤΙΜΗ 350 ευρω

2.Το c3 το εχω κοντά στα 3 χρονια και αυτό εχει ότι εχει από την μανα του,(pinlock,κουκούλα κτλ) και το χάρτινο κουτι.Αυτο ηταν το κυριο κράνος μου (αν και πολλές φορες μετακινούμε με αμάξι όπως και με ποδήλατο) και αυτό σε άψογη κατάσταση εσωτερικά και εξωτερικά. Τα "αρνητικά" είναι 2 μικρές γρατσουνιές μήκους 1 εκ στο πάνω μέρος του κράνους(εγινε μεσα στην βαλίτσα) και μια μικρη φθορά στο λουράκι του σαγονιού τα οποια δείχνω στις φωτο.Καμια γρατσουνιά στην διαφανή και στην σκουρη ζελατίνα όλα λειτουργούν αψογα(η ενδοεποικοινωνια δεν δίνεται μαζι αλλα μάλλον θα αφήσω την αυτοκόλλητη βάση της)

Τιμη 230 ευρω

Η αγγελια θα μπει και σε αλλα φορουμ-μερη.

Τηλ υπαρχει στο προφιλ 'η πμ....

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα




Εικόνα




Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα
tasosbob
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Δευ 26 Νοέμ 2012, 19:34
Gender: Male
Other: Honda transalp 650

Re: ARAI Tour x4 και SCHUBERTH C3

Δημοσίευση από tasosbob »

Μεγεθος S και Μ αντιστοιχα.Τα κρανη βρισκονται στην Εδεσσα
Κλειδωμένο