Καλοκαιρινές Διακοπές

Πήγατε, ήρθατε, πείτε μας τις εμπειρίες σας
Άβαταρ μέλους
MonsterTinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:29
Gender: Male
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Τήνος

Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από MonsterTinos »

Αγαπητοί συμφορουμίτες χρειαζόμαστε βοήθεια!!!

Μέρες τώρα σκεφτόμαστε με την MonsteRini που θα περασουμε τις καλοκαιρινές μας διακοπές!
Αγαπημένος μας προορισμός για τα τρία τελευταία χρόνια είναι η Κρήτη,φέτος ειπαμε να αλάξουμε και να μην ξαναπάμε,το ζήτημα όμως είναι, το πού να πάμε! Οταν έχεις κάνει αρκετααααα χλμ στην Κρήτη σε ονειρεμένες διαδρομές, όταν εχεις ανακαλύψει τις απίστευτες ομορφιές που κρύβει αυτό το υπέροχο νησί, η απόφαση τότε είναι δύσκολη!
Λοιπόν έχετε να προτείνετε κάτι,που να πάμε φέτος το καλοκαίρι?
DUCATI monster 620-------------------->mix@lis
Άβαταρ μέλους
Tycho Moon
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 17:27
Gender: Male

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Tycho Moon »

Αν θέλετε να πάρετε μαζί και το Τερατάκι, θέλετε ησυχία και καθαρά νερά, τότε μία καλή λύση είναι Ν.Πελλοπόνησος......... :)

Δεν είναι τυχαίο που όλοι οι Γερμανοί ψάχνουν και αγοράζουν σπίτια εκεί...

Περνάτε και Κύθηρα, ανεβαίνετε και Ταύγετο..............


:cheers: :cheers: :cheers:
Δεν γερνάμε ποτέ.... Ο χρόνος είναι άπειρος.... Για εμάς, τα ζεστά καλοκαίρια θα είναι για πάντα στον ορίζοντα....
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από johnduc »

MonsterTinos έγραψε:Αγαπητοί συμφορουμίτες χρειαζόμαστε βοήθεια!!!

Μέρες τώρα σκεφτόμαστε με την MonsteRini που θα περασουμε τις καλοκαιρινές μας διακοπές!
Αγαπημένος μας προορισμός για τα τρία τελευταία χρόνια είναι η Κρήτη,φέτος ειπαμε να αλάξουμε και να μην ξαναπάμε,το ζήτημα όμως είναι, το πού να πάμε! Οταν έχεις κάνει αρκετααααα χλμ στην Κρήτη σε ονειρεμένες διαδρομές, όταν εχεις ανακαλύψει τις απίστευτες ομορφιές που κρύβει αυτό το υπέροχο νησί, η απόφαση τότε είναι δύσκολη!
Λοιπόν έχετε να προτείνετε κάτι,που να πάμε φέτος το καλοκαίρι?
Προτεινω δυο νησακια...Σκιαθο Σκοπελο με ντουντουκα και πολυ ωραιες διαδρομες ιδιως Σκοπελο εχει και τελειο γκριπ η ασφαλτος!Καντο και θα με θυμηθεις.... :glimpse:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Stelth
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 08:00
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100
Other: SYM 150
Τοποθεσία: Αίγιο

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Stelth »

Μιχάλη εγώ θα σου πώ ένα και σκέψου το ΚΑΛΑ πριν απαντήσεις

ΛΕΥΚΑΔΑ

τπτ άλλο.
Αντρέας
Το χθες είναι ιστορία.
Το αύριο είναι μυστήριο.
Το σήμερα είναι δώρο.
Άβαταρ μέλους
MonsterTinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:29
Gender: Male
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Τήνος

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από MonsterTinos »

Stelth έγραψε:Μιχάλη εγώ θα σου πώ ένα και σκέψου το ΚΑΛΑ πριν απαντήσεις

ΛΕΥΚΑΔΑ

τπτ άλλο.
Το σκεφτηκαμε, αλλα το αποριψαμε! Με το σκεπτικο οτι Λευκαδα καποια στιγμη θα παμε,σε καποια μελλοντικη εκδρομουλα του forum! (ελπιζω να μην βρεχει μονο :)) )


Tycho Moon έγραψε: Αν θέλετε να πάρετε μαζί και το Τερατάκι



Φυσικα με το Τερατακι!!!
DUCATI monster 620-------------------->mix@lis
Άβαταρ μέλους
REDMONSTER
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:44
Gender: Male
Bike: Monster S4
Other: KTM Adventure 990
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από REDMONSTER »

Πολυ δυσκολη απαντηση γιατι ζουμε σε μια χωρα που καθε νησι και καθε παραθαλασσιος προορισμος εχει την ξεχωριστη ομορφια του.
- Σκιαθος απιθανη πανεμορφη με εκπληκτικες παραλιες αλλα με μικρο οδικο δικτυο και πανακριβα εισιτηρια και διαμονη
- Νοτια Πελοπονησσος εκπληκτικη διαδρομη, αξιζει να περασεις ενα απο τα πιο ομορφοτερα σημεια στην Ελλαδα το κομματι απο Καλαματα μεχρι Σπαρτη οπου θα χασετε την μπαλα απο τις φυσικες ομορφιες και μετα να συνεχισετε μεχρι Μανη, Γυθειο Μονεμβασια κτλ. Το εκανα προπερσι και κοιμηθηκα και στον Ταυγετο με σκηνη στην Κορυφη. Μια εκδρομη που δεν ξεχνας βεβαια ηταν πριν τις μεγαλες φωτιες.
-Αν θελεις μεγαλο νησι με πολλες παραλιες και πολλες εναλλακτικες και μεγαλο οδικο δικτυο για σκεψου και την Ροδο που συνδιαζει τα παντα και σιγουρα δεν σου φτανουν 5 μερες για να την γυρισεις ολη και να πας παντου.
-Διαφορετικα σκεψου και προς Χαλκιδικη που εχω ακουσει τα καλυτερα αλλα δεν εχω παει ακομα.

Αυτα, οτι και να επιλεξετε καλα να περασετε!!! :thumbsup:
Δημήτρης - Κι αν ειμαι ροκ !!!
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από D3§m02K »

Μιχάλη,
εμείς (το ζεύγος κι όποιος θέλει να ακολουθήσει) προγραμματίζουμε μία βδομαδούλα μέσα στον Ιούλιο για Πελοπόννησο και για την ακρίβεια τελικός προορισμός Στούπα & Καρδαμύλη.

Δεν έχω βγάλει ακόμα διαδρομή αλλά πρέπει όπως και δήποτε, κάποια στιγμή να κάνουμε το ακόλουθο (δώσε λίγο βάση :cool: ): Αθήνα προς Καλαμάτα, στην ευθεία προς Καλαμάτα μετά τη Μεγαλόπολη στρίβουμε δεξιά στην πινακίδα που λέει Ίσσαρη-Αγία Θεοδώρα και σκάμε Καλαμάτα μέσα από τα βουνα.

Τη διαδρομή (1,5 ώρα) την έκανα το Πάσχα και είναι Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ. Κλειστά στροφιλίκια μέσα στα πλατάνια με άσφαλτο γυαλόχαρτο. Το υπέρτατο σκηνικό δε, είναι η στάση που κάνεις στην Αγία Θεοδώρα (ξωκλήσι με 17 δέντρα φυτρωμένα στη σκεπή του και νερό που πηγάζει από κάτω και το οποίο υδροδοτεί τα γύρω χωριά . . . - βλ. photos) :zep:

Επειδή η Μαρία είναι από εκείνα τα μέρη (που να μην ήτανε . . . :whistling: ), έχουμε κατέβει αρκετές φορές και γενικά η Πελοπόννησος επιβάλλει διακοπές με μηχανή . . .

:hibye:
DSC00.JPG
DSC006.JPG
DSC0067.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος D3§m02K την Δευ 04 Αύγ 2008, 22:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:58

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από mostro620 »

d3$m02k έγραψε:Μιχάλη,
εμείς (το ζεύγος κι όποιος θέλει να ακολουθήσει) προγραμματίζουμε μία βδομαδούλα μέσα στον Ιούλιο για Πελοπόννησο και για την ακρίβεια τελικός προορισμός Στούπα & Καρδαμίλλη.

Δεν έχω βγάλει ακόμα διαδρομή αλλά πρέπει όπως και δήποτε, κάποια στιγμή να κάνουμε το ακόλουθο (δώσε λίγο βάση :cool: ): Αθήνα προς Καλαμάτα, στην ευθεία προς Καλαμάτα μετά τη Μεγαλόπολη στρίβουμε δεξιά στην πινακίδα που λέει Ίσσαρη-Αγία Θεοδώρα και σκάμε Καλαμάτα μέσα από τα βουνα.

Τη διαδρομή (1,5 ώρα) την έκανα το Πάσχα και είναι Α-ΠΙ-ΣΤΕΥ-ΤΗ. Κλειστά στροφιλίκια μέσα στα πλατάνια με άσφαλτο γυαλόχαρτο. Το υπέρτατο σκηνικό δε, είναι η στάση που κάνεις στην Αγία Θεοδώρα (ξωκλήσι με 17 δέντρα φυτρωμένα στη σκεπή του και νερό που πηγάζει από κάτω και το οποίο τροφοδοτεί τα γύρω χωριά . . . - βλ. photos) :zep:

Επειδή η Μαρία είναι από εκείνα τα μέρη (που να μην ήτανε . . . :whistling: ), έχουμε κατέβει αρκετές φορές και γενικά η Πελοπόννησος επιβάλλει διακοπές με μηχανή . . .

:hibye:
DSC00.JPG
DSC006.JPG
DSC0067.JPG
Απίθανες παραλίες!
Αλέξανδρος
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Colin »

Κων/νε στην Στούπα θα φας το καλύτερο γουρουνόπουλο EVER και θα με θυμηθείς :whistling: :whistling: :whistling:

Ο τύπος βάζει ένα ολόκληρο γουρούνι σε φούρνο , μιλάμε για ''μέλι'' τώρα και το οποίο εξαφανίζεται σε λίγη ώρα... :zep: :zep: :zep:

Περισσότερες λεπτομέρειες από κοντά :thumbsup:

:hibye:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από D3§m02K »

Colin έγραψε:Κων/νε στην Στούπα θα φας το καλύτερο γουρουνόπουλο EVER και θα με θυμηθείς :whistling: :whistling: :whistling:

Ο τύπος βάζει ένα ολόκληρο γουρούνι σε φούρνο , μιλάμε για ''μέλι'' τώρα και το οποίο εξαφανίζεται σε λίγη ώρα... :zep: :zep: :zep:

Περισσότερες λεπτομέρειες από κοντά :thumbsup:

:hibye:
Νίκο, υποθέτω πως εννοείς την τοπική σπεσιαλιτέ ονόματι γουρνοπούλα (κατά προτίμηση στη γάστρα, παρακαλώ . . . ) :dribble:

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
TK Alice
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 00:28
Gender: Male
Bike: Monster 695
Other: Aprilia Tuono 50
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από TK Alice »

Μιας και ο Μήτσαρος ανέφερε την Χαλκιδική να προτείνω τον κόλπο Πόρτο Βαλίτσα. Βρίσκεται στο πρώτο πόδι μεταξύ Καληθέας και Ελάνης. Αφήνοντας τον επραχιακό δρόμο μπαίνεις σε έναν πολύ ωραία στρωμένο χωματόδρομο (μπορεί το τον έχουν στρώσει και με άσφαλτο τώρα, έχω να πάω 4 χρόνια) ο οποίος μετά από καμμια 600 μέτρα σε βγάζει σε ένα τεράστιο βράχο όποι είναι χτισμένο το ξενοδοχείο. Μη φανταστείται τίποτα μεγάλο με τουρίστες και τέτοιες πιπ..ς. Μικρό έχει περί τα 15-20 δωμάτια με απίστευτη θέα μέσα στα πεύκα. Όλα τα λ7 είναι το μικρό μπαράκι πυ έχει χτύσει ο τύπος με θέα όλο τον θερμαϊκό. Αν πάλι βαρεθείται και κάποιο βράδυ θέλετε τσιφτετέλια και χωρούς πάνω στα τραπέζια η Καληθέα είναι μόλις 15-20 λεπτά, αν θέλετε να κατεβείτε και όχι να ανεβείτε το πόδι παίζει νοτιότερα η Σάννη κτλ κτλ.

Το θέμα είναι ένα...να περάσετε καλά και να ξεκουραστείτε!!!!
The World is Speeding as my Right Hand Takes Alice into Wonderland
When in doubt...GAS THE MATHAFUCKA!!!!

Η ΠΟΥΤ.... ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ
Gospadi Mamachka!
Εικόνα
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Colin »

d3$m02k έγραψε: Νίκο, υποθέτω πως εννοείς την τοπική σπεσιαλιτέ ονόματι γουρνοπούλα (κατά προτίμηση στη γάστρα, παρακαλώ . . . ) :dribble:

:thumbsup:
Τις έχεις μάθει ήδη τις ορολογίες έτσι? :lolol: :lolol: Ναι γουρνοπούλα λέγεται, αλλά αυτό που σου λέω είναι στο φούρνο και όχι στην σούβλα. Βάζει ολόκληρο γουρούνι μέσα κι όταν είναι έτοιμο, αρχίζει και το ψιλοκόβει και στο πετάει στην λαδόκολλα με πατατούλες :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble: :dribble2: :dribble2: :dribble2: :dribble2:

Ακόμα το θυμόμαστε αυτό με τους φίλους μου και όλο λέμε πότε θα ξαναπάμε :zep: :zep: :zep:

ΥΓ. Σα να πείνασα τώρα... :dribble2:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
multistradas
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 72
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 19:04
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S
Τοποθεσία: ΤΗΝΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από multistradas »

Ας του πει καποιος, κατι καλο για την Λέσβο!!!! :whistling: :whistling: :whistling:
LOUD BIKES SAVES LIFE
Άβαταρ μέλους
MonsterTinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:29
Gender: Male
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Τήνος

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από MonsterTinos »

multistradas έγραψε:Ας του πει καποιος, κατι καλο για την Λέσβο!!!! :whistling: :whistling: :whistling:


geo-multiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii


Έχεις να πείς κάτι? :hi:
DUCATI monster 620-------------------->mix@lis
Άβαταρ μέλους
Stelth
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 08:00
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100
Other: SYM 150
Τοποθεσία: Αίγιο

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Stelth »

multistradas έγραψε:Ας του πει καποιος, κατι για την Λέσβο!!!! :whistling: :whistling: :whistling:
ok

Ο Σύλογος Γυναικών της Λέσβου κατέφυγαν στα δικαστήρια προκειμένου να αλλάξει ο όρος "Λεσβία" για τη γυναίκα ομοφυλόφιλο.
Φυσικά δεν έκαναν τίποτα δεδομένου οτι ο ορος Λεσβία είναι πλέων Παγκόσμιος.

Αυτά είχα να πώ για τη Λέσβο

























Υ.Γ. Ξέρω οτι spammαρα :blush2:
Αντρέας
Το χθες είναι ιστορία.
Το αύριο είναι μυστήριο.
Το σήμερα είναι δώρο.
Άβαταρ μέλους
geo_multi
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 20:49
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Τοποθεσία: Γκασμαδονήσι (ή αλλιώς Μυτιλήνη)

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από geo_multi »

Κάτι μου θυμίζει αυτό μέρος, κάτσε να σκεφτώ λίγο... Που το ξέρω, που το ξέρω...? :wsmile:

Λοιπόν αγαπητό μου monster-οζεύγος, αντικειμενικά και χωρίς καμιά διάθεση παινέματος της οικίας μου, το νησί έχει πολύ όμορφα μέρη! Όπου και να αποφασίσετε να μείνετε θα περάσετε πολύ καλά. Εν συντομία αναφέρω...

- Μόλυβος-Πέτρα, φοβερά γραφικά χωριά. Ο Μόλυβος είναι από τα ωραιότερα μέρη στην Ελλάδα (και δεν το λέω μόνο εγώ αυτό...)
- Ερεσσός και τα πέριξ. Πολύ καλές παραλία και πολύ χαλαρό κλίμα γενικά. Ότι πρέπει για να πας και να λιωωωωωώσεις. (μην ακούω βλακείες για λεσβίες κτλ, δεν είναι γκέτο το μέρος πίστεψε με)
- Σίγρι. Μικρό, γραφικό χωριουδάκι με ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ηλιοβασίλεμα.
- Βατερά, τεράστια παραλία. 10 χλμ παρακαλώ...

Και δεν είναι μόνο αυτά. Ακόμα και χωριά που δεν είναι παραθαλάσσια και τουριστικά -με την κοινότυπη- έννοια είναι πολύ ενδιαφέροντα. Και επειδή είναι μεγάλο σχετικά νησί, 5-6 μερούλες τις θες μέσα στο νερό για να πεις ότι πήρες μια αντιπροσωπευτική εικόνα.

Μοτοσυκλετικά τώρα, έχει μερικές καλές διαδρομές. Θέλει μια προσοχή πάντως γιατί οι δρόμοι δεν είναι και ότι πιο σύγχρονο. Αλλά φαντάζομαι λόγο νησιού τα ξέρεις... Από κει και πέρα προσοχή σε γαϊδάρους, πρόβατα, κατσίκες αλλά το κυριότερο, προσοχή στους γκασμάδες που κυκλοφορούν στους δρόμους ανεξέλεγκτοι... :wsmile:

Πέστε μου ότι έρχεστε εσείς και θα τα βολέψουμε τα υπόλοιπα... :)

ΥΓ. πάντως και η νότια Πελοπόννησος είναι φανταστική. Και τις δύο φορές που πήγα έφυγα με τις καλύτερες εντυπώσεις!
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος geo_multi την Δευ 19 Μάιος 2008, 18:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Γιώργος

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά που θα σε κάψει
Άβαταρ μέλους
geo_multi
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 20:49
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Τοποθεσία: Γκασμαδονήσι (ή αλλιώς Μυτιλήνη)

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από geo_multi »

Stelth έγραψε: Υ.Γ. Ξέρω οτι spammαρα :blush2:
Και εμείς το ξέρουμε ότι είσαι ασυγκράτητος στο χόμπι αυτό... :zep:

(ας το πάει ένας moderator στις spamerokatasteis μην το χαλάσουμε το θέμα)
Γιώργος

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά που θα σε κάψει
Άβαταρ μέλους
chducos1
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: ΔΟΥΚΑΤΙ-ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜ
Τοποθεσία: midili

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από chducos1 »

εγω ως οικονομικος μεταναστης στη νησο λεσβο θα πω την γνωμη μου απλα και αντικειμενικα.ειναι ισως ενας απο τους καλυτερους προορισμος για ζευγαρι με monstro :)) .αμα θελετε ησυχες διακοπες για αραγμα με ουζο βλεποντας πρασινο τοτε καλα θα κανετε να ερθετε.
μολυβος,ισως το πιο ωραιο χωριο του αιγαιου
τωρα οπως λεει και ο γιωργος για τους γκασμαδες δυστηχως ειναι πολλοι αλλα τι να κανουμε,κανενα μερος δεν ειναι τελειο :hibye:
χρηστος-μου ποναει ο νους μου.
EVERYBODY DIES NOT EVERYBODY LIVES
Άβαταρ μέλους
MonsterTinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:29
Gender: Male
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Τήνος

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από MonsterTinos »

Παιδιά κατ΄αρχην να ευχαριστήσω όσους απάντησαν !!!


Η απόφαση σχεδόν έχει παρθεί θα πάμε Γκασμαδία!
Λίγο η περιγραφές σας,λίγο το ψήσιμο απο τον Multistrada που θα είναι και αυτός εκεί,λιγο το οτι ήθελα νησί, αλλά μεγάλο νησί, το ψιλό αποφασίσαμε.Στα μέσα του Ιούλη οπότε σε 50+σήμερα θα οργώνουμε τους δρόμους της Γκασ....ς (καλά δεν την ξαναλέω έτσι θα παρεξηγηθεί και κανείς) της Μυτιλήνης!!!



εκτος και αν αλλαξει αποφαση η Ειρήνη και θεληση να ξαναπαμε Κρητη :))
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος MonsterTinos την Τετ 21 Μάιος 2008, 20:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
DUCATI monster 620-------------------->mix@lis
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από jks »

θα περασετε τελεια !!

Αν ειμαι Χιο εκεινη την περιοδο, μπορει να ανεβω πανω να κοβουμε βολτες ολοι μαζι! :hibye:
Άβαταρ μέλους
MonsterTinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:29
Gender: Male
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Τήνος

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από MonsterTinos »

jks έγραψε:θα περασετε τελεια !!

Αν ειμαι Χιο εκεινη την περιοδο, μπορει να ανεβω πανω να κοβουμε βολτες ολοι μαζι! :hibye:

Πολύ πιθανόν Γιάννη να κάνουμε και 2 διανυκτερέυσεις και Χίο να θυμηθώ και τα ένδοξα χρόνια που υπηρετούσα την πατρίδα! Οπότε αν είσαι Χίο κάνουμε εκεί τις βολτίτσες μας! :thumbsup:
DUCATI monster 620-------------------->mix@lis
Άβαταρ μέλους
geo_multi
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 20:49
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Τοποθεσία: Γκασμαδονήσι (ή αλλιώς Μυτιλήνη)

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από geo_multi »

MonsterTinos έγραψε: Η απόφαση σχεδόν έχει παρθεί θα πάμε Γκασμαδία!
Τελικά αν έχω τέτοια πειθώ μήπως να κατέβω για βουλευτής?
:lolol: :lolol: :lolol:

Πάρτε μια ιδέα που έρχεστε...!!!!

Μιχάλη και Ειρήνη, για ότι θέλετε (πληροφορίες, ξενοδοχεία, κτλ) πέστε μου...
Mjt.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Γιώργος

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά που θα σε κάψει
Άβαταρ μέλους
Pablo Ducatista
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:46
Gender: Male
Bike: Monster 695
Τοποθεσία: Βολάρα

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από Pablo Ducatista »

Παιδια σκεφτομαστε με τον ερωτα για διακοπες πρωτες με το τερατακι μου...
Λεγαμε για camping αλλα λιγο δυσκολο με τα πραγματα...
Σκεφτομαστε για τα παρακατω μέρη
Ζακυνθο,Πελοποννησο,Φολεγανδρο,Κυθηρα...
Τι λετε για αυτα τα μερη?
Ολες οι γνωμες δεκτες...
....Riding a Dream....
Άβαταρ μέλους
chducos1
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: ΔΟΥΚΑΤΙ-ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜ
Τοποθεσία: midili

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από chducos1 »

φολεγανδρο πηγα περσυ.
δεν σου χρειαζετε το monstro.πολυ ωραιο μερος για διακοπες με το amore.αραγμα ολη μερα σε παραλιες(οχι τπτ φανταστικες),ξυδια και ωραιο περιβαλλον με αρκετους ιταλους(και ιταλιδες) :whistling: :whistling:
χρηστος-μου ποναει ο νους μου.
EVERYBODY DIES NOT EVERYBODY LIVES
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Καλοκαιρινές Διακοπές

Δημοσίευση από D3§m02K »

chducos1 έγραψε:. . . ξυδια . . .
Και απίστευτο ρακόμελο κάτω απ'το πλατάνι στην Αστάρτη :thumbsup:
Απάντηση