Αδελφια τι κανουμε?

Οι εβδομαδιαίες συναντήσεις μας για καφέ, ποτό, κουβέντα...
Άβαταρ μέλους
dimirex
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1082
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 19:46
Gender: Male
Other: esse due erre

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από dimirex »

Παιδιά όλες οι απόψεις, λίγο πολύ μας εκφράζουν όλους.

Μου αρέσει ο μοτοσυκλετισμός ως χόμπυ! Αυτό σημαίνει πως ότι κάνω το κάνω με χαρά και χωρίς πίεση από εξωγενείς παράγοντες ωστε να συνεχίσω να το γουστάρω. Τί να την κάνω τη βόλτα όταν το μυαλό μου τρέχει αλλού! Ακόμα και αυτό το track day το έκανα καθημερινή με άδεια από τη δουλειά γιατί τα ΣΚ είναι συνήθως reserved για όλα τα υπόλοιπα!

Το φόρουμ δεν προσδιορίζεται από την πλατφόρμα επικοινωνίας αλλά από την παρέα και αγάπη για τη μάρκα - ακόμα και το αντίστοιχο group στο Facebook δεν έχει περισσότερη επισκεψιμότητα από το DCH1990.
Σε προσωπικές τεχνικές αναζητήσεις λέω ευτυχώς που υπάρχουν τα ξένα forum και μαθαίνουμε κάτι παραπάνω... αν βασιζόμουν στα αντίστοιχα groups, ακόμα θα έψαχνα!

Να είμαστε καλά και να τα πούμε από κοντά... είτε πίστα, είτε βόλτα/καφέ.
Reduce to the Max
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2124
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από mycolnago »

να μαστε!!!
1)τα παιδιά που εχω γνωρίσει εδω τα θεωρω φίλους και μιλαω και τηλεφωνικά,
οποτε η φιλία δεν χάνεται....

2) αυτός που θέλει να καβαλήσει καβαλάει ....αυτό δεν "κόβεται"

3)εγώ απολογούμαι για τον εαυτό μου αλλά κάνω αρκετή ποδηλασία και γιαυτό απουσιάζω, αλλιώς κάθε Κυριακή θα είμουν πάνω στην σέλα του ss....απλά τωρα είμαι πάνω στην San Marco

4)τα φορουμ οντως εχουν πεσει σε μαρασμό...αυτό ομως δεν αναιρεί τα προηγούμενα ...δηλαδή βόλτες μπορούν να κανονίζονται σε τακτα διαστήματα....

5)κατά την άποψη μου υπάρχουν κάποιοι πυρήνες προσωπικοτήτων π.χ.Εφραιμίδης,Λαγογιάννης,Καστορίνης ,Αθανασία,Τυρλας,Desmo-Nick,Ινδιάνος, Κοκκινόπουλος και

αρκετοί άλλοι φίλοι που μπορούν να συσπειρώσουν κάποια άτομα γύρω τους ,

ωστε η όποια ιδέα να εχει την σχετική επιτυχία-απηχηση κλπ.βλ
Γουρουνοπούλα,Κατι ψηνεται,Σουνιο,Πανελλήνια,Track days,Οινοποιειο 90 χρονια Ducati, Μελωδικές κλπ,κλπ.

δεν με ενδιαφέρει τι κανουν τα αλλα ποζεραδικα φορουμς που κλεισανε λογω φαγωμάρας,εμεις μπορούμε να κρατήσουμε το φόρουμ σαν την παράδοσή μας...
Να δίνουμε ενα ποσο ενίσχυσης στην Αθανασία και να κανουμε ενα καφε μια φορά το μήνα σαν ενα ελάχιστο σημείο αναφοράς με ενα τοπο συνάντησης.
οσοι εχουμε μείνει,οσοι γουστάρουν,αν γουστάρουν....
Αν δεν τραβηξει και τότε .............τοτε thats life ......κατι αλλο θα βγει.........


αυτα!!
Καλη χρονιά.. :hibye:
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από indianos »

Μας έφαγαν τα τεχνικά θέματα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
https://youtu.be/lB4MVdlbGWY" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από KRS »

Καλά τα λέμε όλοι, αλλά παιδιά να ξέρετε ότι το forum έχει και έξοδα λειτουργίας.

Όποιος ενδιαφέρεται να επιβιώσει τουλάχιστον σαν πλατφόρμα, καλό είναι να συνεισφέρει ένα συμβολικό ποσό. Μια 5Οαρα παλιά μέλη νομίζω ότι μπαινοβγαίνουμε ανά τακτά διαστήματα.

Από κει και πέρα, το βλέπουμε πώς και τι θα γίνει για να πάρει μπρος.
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από indianos »

FB_IMG_1579437999876.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Image
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από KRS »

indianos έγραψε:....
Νικόλα τα 2 τελευταία ποσταρισματα σου, θεωρείς ότι προσφέρουν κάτι σημαντικό στην κουβέντα που προσπαθούμε να κανουμε?
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από indianos »

Σημαντικό δεν ξέρω αν προσφέρουν και πως το βλέπει ο καθένας απλά αν το κατάλαβες λέω με τον τρόπο μου ότι
1ον Μόνο τα τεχνικά θέματα για τα οποία γράφανε τον τελευταίο καιρό ψιλοκουρασανε λίγο,γιατί και παλαιότερα δεν λέγαμε μόνο τεχνικά αλλά για διαφορά που μπορούσαν όλοι να γράψουν κάτι!
Και 2ον ότι όσοι έχουμε παντρευτεί λίγο πολύ ισχύει αυτο!
Τώρα αν εσένα η σε κάποιον άλλο δεν του αρέσουν τα ποσταρισματα μου ας μου τα σβήσουν δεν έχω πρόβλημα!
Image
Άβαταρ μέλους
gonzo
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: Κυρ 29 Σεπ 2013, 13:55
Gender: Male
Other: Tuono v4

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από gonzo »

και εγω παντρευτηκα και ειμαι ο μονος που εκανα προταση για βολτα το 2019 και εφαγα ακυρο 0/3. Απλά δεν υπάρχει όρεξη χρόνος χρήμα
F@ck scooters
Άβαταρ μέλους
PC997
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 684
Εγγραφή: Τρί 27 Νοέμ 2012, 18:11
Gender: Male
Bike: GT 1000
Other: KX250F 2018

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από PC997 »

καλά τα λόγια ,αλλά νομίζω ότι για να υπάρχει το forum καλο ειναι να πατησουμε ολοι κατω δεξια το κουμπακι με την λεξη donate
Periklis
Άβαταρ μέλους
fuzion
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Δευ 29 Οκτ 2012, 08:26
Gender: Male

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από fuzion »

αν ειναι να μην υπαρχουν λεφτα για το φορουμ παντως εγω μπορω να το φιλοξενησω αφιλοκερδως σε δικο μου σερβερ να γνωριζετε οι mods. Ισως ειναι πιο αργο αλλα θα υπαρχει. μετα μενει μονο να πληρωνεται το domain.
Εικόνα
achilleas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1357
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2010, 20:15
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S
Επικοινωνία:

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από achilleas »

Μια κρούση στα εξουσιοδοτημένα Νταή ,φιλλιπακη η και kosmocar, ίσως να είναι προθυμοι να τσονταρουν κάποιο ποσο.
Άβαταρ μέλους
kokkinos1
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2306
Εγγραφή: Σάβ 19 Απρ 2008, 00:43
Gender: Male
Other: Elephant 750
Τοποθεσία: Αργος

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από kokkinos1 »

Καλησπέρα στην παρέα :hibye: όλοι στο ίδιο καζάνι βράζουμε ,παιδιά δουλειά υποχρεώσεις ,πρέπει όμως που και που να κάνουμε δώρο στον εαυτό μας και κάτι για να μας αλλάζει την καθημερινότητα ,σε εμάς έτυχε αυτό το κάτι να είναι η Μοτο ,για να αλλάξει λίγο το κλίμα θα πρότεινα να βγουν κάποιες βόλτες ώστε να ξαναβρεθούμε οι πιο παλιοί και να γνωριστούμε με τους νέους ,μια μικρή βολτα μετά από τόσο καιρό δεν θα επηρεάσει νομίζω τον οικονομικό προϋπολογισμο κανενός, λίγη θέληση χρειάζεται :cool:
http://cagivista.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
touloumpas
IT Administrator
IT Administrator
Δημοσιεύσεις: 1557
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 18:28
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000
Τοποθεσία: Βεροια

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από touloumpas »

Παιδες ...

Δεν υπάρχει θεμα με τα οικονομικα του φορουμ και αν βγαινουν τα εξοδα του σερβερ κλπ κλπ.

Ο προβληματισμος του Ραφ που ξεκινησε το θεμα είναι η συμμετοχη μας σ΄ αυτο και τις οποιες δραστηριοτητες του ειτε ειναι βολτα, συναντηση, πιτα, πανελλήνια κλπ κλπ.

Σίγουρα ολοι εχουμε διαφορετικές υποχρεωσεις και περισσότερες πλέον, αλλά πιστευω ότι αν υπάρχει θεληση καποια βηματα θετικα μπορουν να γίνουν.

:hibye: :hibye:
Γιώργος.
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από HackmaN »

Ας κάνουμε την κουβέντα μετά το πρώτο thread του 2020 για κοντινή βόλτα του στυλ Πόρτο Γερμενό.
:cool:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
Bart
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: Τρί 13 Σεπ 2011, 01:40
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Other: 749s & m900
Τοποθεσία: Να εδώ

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από Bart »

HackmaN έγραψε:Ας κάνουμε την κουβέντα μετά το πρώτο thread του 2020 για κοντινή βόλτα του στυλ Πόρτο Γερμενό.
:cool:
Να γίνει πόρτο ράφτη που είναι ποιο κοντα
I've heard it all,I've seen it all,I've done it all.I just don't remember any of it!
Άβαταρ μέλους
johnsig
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Δευ 23 Φεβ 2009, 11:50
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Other: ΚΤΜ400,kxt250,z50
Τοποθεσία: Aθηνα

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από johnsig »

Θυμαμαι με νοσταλγια τις βολτες πηγαιναμε ολοι μαζι μπουλουκι,γεμιζαμε τους δρομους,ακομα οι γεροι και γριες γυρναγανε να κοιταξουν τι περναει απο μπροστα τους :whistling:
Ομως θα ξαναγινουν αυτα,παρολο που γερασαμε, χρεωθηκαμε, πουλησαμε/αγορασαμε,αναλαβαμε ευθυνες αλλων, μας πρηξανε, μας πιεσανε αλλα παντα θα ειμαστε πανω στη σελα :thumbsup:
Μια σουνιαδα ρε παιδια δεν ειμαι καλα :shutup:
Άβαταρ μέλους
sue
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 2554
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 22:47

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από sue »

εχω την αισθηση πως ειναι ολα αυτα που λεμε, αλλα ειναι και γεωγραφικο το θεμα. αυτη η παλιοπολη ειναι πολυ ανιαρη σε μια ικανη ακτινα γυρω της. οποτε οι μικρες βολτες ειναι ανιαρες, και οι μεγαλυτερες - λογω οικονομικων, απροσιτες. προσωπικα εχω βαρεθει την αθηνων κορινθου, τη σουνιαδα, ολες τις εθνικες, αλλα κυριως την κινηση του γυρισμου.
νομιζω πως προς τα πανω ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα, γιαυτο βλεπουμε την βορειους να ειναι πιο ... αλανια

για καφεδακι μια-δυο φορες το μηνα, θα ηταν ιδανικα, αλλα δεν μας αφηνουν και να καπνισουμε γμτ... αντε να ερθει η ανοιξη
hqdefault.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
πρεπει να'σαι πολυ λερα για να κυβερνας γαλερα
Άβαταρ μέλους
Pan
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 340
Εγγραφή: Σάβ 23 Φεβ 2013, 22:28
Gender: Male
Bike: 748S

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από Pan »

Polakis-smoked.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2124
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από mycolnago »

υπαρχουν μερη για καφε λιακάδα κλπ,,
τα κοντινά που λεει η sue δεν συμφωνώ...γιατι και 60 χλμ βολτα ειναι , αν υπαρχει η παρέα....
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από Raf »

Σε μοτοφορουμ κανουμε κουβεντα για 60χλμ βολτα......
Τα πραγματα ειναι σοβαρα :hibye:
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
strada 7
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 684
Εγγραφή: Κυρ 21 Απρ 2013, 21:32
Gender: Male
Bike: 748SP

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από strada 7 »

Η Ψυχή του Μοτοσυκλετιστή.............!!!!!!!!

«…Μου είχε μιλήσει πολύ για σας{ΠΡΙΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ} αλλά για να πω την αλήθεια δεν έδωσα και πολύ βάση.
Εκείνος όμως που ήταν μεγάλος ξεροκέφαλος σας σύστησε έναν προς ένα.[τους μοτοσυκλετιστες]
Βυθισμένοι μέσα στις μαύρες δερμάτινες φόρμες τους με τα φανταχτερά τους κράνη, όλοι τους αληθινοί σκληροί άντρες !

Μια παρέα που στο δρόμο δε κατεβάζει ποτέ το βλέμμα.


Αν όμως κάποιος σηκώσει τις μαύρες ζελατίνες που θυμίζουν Αρειανούς
θα δει ένα ζευγάρι υπέροχα καθαρά μάτια, πρησμένα από αληθινά δάκρια,
που μέσα τους μπορείς να βυθιστείς και να φτάσεις μέχρι τη ψυχή, διαπιστώνοντας πόσο καθαρή είναι !
Βγάλτε τους τη φόρμα και θα ανακαλύψετε ότι μέσα της κρύβονται μεγάλα παιδιά, ερωτευμένα με τη ζωή, ερωτευμένα με τα Σαββατοκύριακα τα γεμάτα μπριζόλες και λουκάνικα, αλλά ακόμα με την ανάγκη του πατέρα και της μητέρας, όταν η ζωή τους παίζει σκληρά…»

Λένε ότι κάθε φορά που καβαλάμε, στη σέλα μαζί μας ανεβαίνουν άγγελοι και διάβολοι …
Έτσι ειναι!
Αντιπροσωπεύουν αυτή τη διπολικότητα που κάνει τον κόσμο μας να ζει γεμάτο από συναισθήματα, τόσο έντονα που μερικές φορές νομίζεις ότι η καρδιά θα πεταχτεί έχω από τα στήθια και θα αρχίσει να τρέχει μόνη της ουρλιάζοντας!

Διάβολοι που μας γυρνάνε το καρπό με τρόπο πολλές φορές παράλογο και βίαιο, με την αδρεναλίνη φτάνει κατευθείαν στο μυαλό, αφήνοντας σε να τρέμεις για ατελείωτα δευτερόλεπτα...

Άγγελοι που έχουν το πρόσωπο και τη φωνή όλων αυτών που δεν είναι πια μαζί μας, όλων αυτών που αγαπήσαμε, όλων των φόβων μας και των εμπειριών μας που φτιάχτηκαν απ΄ τα σπασμένα κόκαλα.

Συμβαίνει, μπορεί να συμβεί στον οποιοδήποτε από μας και μπορεί να χτυπήσεις, να πονέσεις και πονάει πολύ, είναι όμως αλήθεια ότι η ζωή μετασχηματίζεται σε υπέροχες αναμνήσεις, σε στιγμές αιώνιες, σε γέλια τόσο δυνατά που μπορούν να φέρουν τον ήλιο ακόμα και σε μια κρύα βροχερή μέρα του Νοέμβρη.
Μιλήστε με τον καθένα από μας και πείτε του να σας διηγηθεί μια βόλτα που έκανε, ένα ανέκδοτο, μια στροφή και χαθείτε μέσα στο εκείνο το βλέμμα που πετάει σπίθες, μέσα στα γέλια και τα χαμόγελα που αβίαστα χαράζουν το μέτωπο και το πρόσωπο.

Μιλήστε στον καθένα από μας και ρωτήστε τον, τι θα απογίνει την ημέρα που θα αναγκαστεί να παραιτηθεί από αυτό του το πάθος και ετοιμασθείτε να ακούσετε τη κραυγή της σιωπής, να δείτε το παιδικό βλέμμα να χάνεται και τη θέση του να παίρνει το βλέμμα του ναυτικού που ζει στη στεριά ή του πιλότου δεμένου στη γη!

Δεν υπάρχει καλύτερος τρόπος να ζήσεις το χρόνο που σου έχει παραχωρηθεί …

Αν ακόμα δεν έχετε καταλάβει … Αφήστε το, δε θα καταλάβετε ποτέ …

Μα αν αύριο τύχει να πάτε στη θάλασσα με το αμαξάκι σας και την οικογένεια σας, και δείτε το γιο σας να χαιρετάει μέσα από τo αμάξι έναν από μας σα τρελός, μη προσπαθήσετε να καταλάβετε ούτε κι αυτόν!
Το παιδί μέσα από το υποσυνείδητο του, βλέπει σε μας αυτή τη σπίθα που εσείς δεν ήσασταν ικανοί να του γεννήσετε.

Κι αν δείτε το μοτοσυκλετιστή να ανταποδίδει το χαιρετισμό … δεν υπάρχει τίποτε το περίεργο.
Οι άγγελοι στη γη χαιρετιούνται πάντα, μα όποιος έχασε τα φτερά του το έχει ξεχάσει προ πολλού !

Μοτοσυκλετιστές, περίεργος και υπέροχος κόσμος … !!!!

Αυτο το συναισθημα ΕΥΤΥΧΩΣ το εχω ζησει και πιστευω πως θα το ζησω για αρκετα χρονια ακομα,ελπιζω και εσενα που το διαβαζεις εστω και λιγο να σε παρακινησα και να σε εβγαλα απο το ληθαργο σου,καλη χρονια ευχομαι και περιμενω νεα για την πιτα μας!!!!
Άβαταρ μέλους
Sokratis Sorolopis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 19
Εγγραφή: Σάβ 07 Ιούλ 2018, 09:12
Gender: Male
Bike: ST3
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από Sokratis Sorolopis »

Θα ήθελα απλά να σας χαιρετήσω και να ευχηθώ να πάνε όλα καλύτερα.
Να παρατηρήσω ότι, για να υπάρχει κίνηση χρειάζεται και οργάνωση, αλλά και πρόθημα μέλη, και να γνωρίζουν τα μέλη ότι αυτοί είναι που κρατάνε σε ζωή μια παρέα, μία ομάδα,
Πρέπει να παραδεχτούμε οτι η ευκολία χρήσεις του facebook ναι παρακάμπτει το φόρουμ εδώ, αλλά όχι οτι το σβήνει παντελώς.
Ναι τα έχουμε ξαναπεί.
Ας οργανώνονται περισσότερα πράγματα, βόλτες, καφέδες, έξοδοι για φαγητό, ταξίδια, πάμε σινεμά όλοι μαζί βρε παιδιά,.... πάμε για ψώνια....μοτοσυγκεντρώσεις, και με άλλες μάρκες, δεν πειράζει και πιστεύω οτι θ ανέβει το φόρουμ
Φιλιά από Θεσσαλονίκη :) :hibye:
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2124
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από mycolnago »

34 smallagia marina.jpg

κανουμε βολτα με οτι ....καβαλιέται.......
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από argy »

IMG_20200127_181325.jpg


Σου πάει βρε!!! :cool:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Bart
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: Τρί 13 Σεπ 2011, 01:40
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Other: 749s & m900
Τοποθεσία: Να εδώ

Re: Αδελφια τι κανουμε?

Δημοσίευση από Bart »

Να εδώ να λιαστούμε λίγο
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
I've heard it all,I've seen it all,I've done it all.I just don't remember any of it!
Απάντηση