DUCATI GT 1000 TOURING

Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από nasa »

...δεν κακο.....αλλα το σπορτ 1000 ειναι πιο μουρη...απο τα κλασικς παντα εεε...
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2122
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από mycolnago »

πολυ ωραιο και ποιοτικο

(μορινι με τιποτα-κινεζικα μηχανακια με τιποτα-ασε που επισημα χρεωκοπησε........ασε τους Ιταλους μανατζαρεους τους ξερουμε τοσα χρονια)


θα το επαιρνα ανετα για κυριλα βολτες,με 2 ατομα ,με ωραια τρεντυ δερματινακια κλπ κλπ,,
πραγματι στην ελλαδα δεν εχουμε στυλ...ολοι πανε στα ιδια μοτιβα----R1-GSX-R BMW - ΚΤΜ NTOYKATI-KAI OXI MOTO GUZZI
γιατι οχι Triumph -sports-classics ....Harley-Τriumph America-Yamaha μτ-01
Άβαταρ μέλους
Nicholas
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 18:00
Gender: Male
Bike: 1098S
Other: GT 1000 bicolore
Τοποθεσία: Αθήνα, Κερκυρα

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από Nicholas »

Επειδη ειχα (εχω) την τυχη να ειχα ενα Monster S2R 1000 και ενα GT 1000 και ενα 848....Λοιπον....ας μιλανε οσοι ξερουν......οπως λεει ο φιλος πριν ας μην μπερδευουμε τις ........με τις βουρτσες....
το 848 το εχω για την πιστα και καμια μακρια γρηγορουτσικη διαδρομη....το GT ομως ειναι το απολυτο εργαλειο....παω στην δουλεια μου με αυτο ατσαλακωτος, χωρις πιασιματα στην μεση, και κυριος.....παω βολτες και ψωνακια στην γειτονια χωρις κοπο....παω μεγαλες βολτες μονος η με την γυναικα μου και το ευχαριστιεμαι (με το Μονστερ εκανα σταση καθε λιγο να δω αν ηταν ακομα πισω μου με το μικρο σελακι που ειχε το Μονστερακι...οχι που δεν μου αρεσει το Μονστερ.....το λατρεψα....αλλα 3 μηχανες δεν ελεγε με τιποτα..ουτε Βεσπα ειναι ουτε βαρκα.....με τσαγανο, απολυτο διαχρονικο στυλ, και με νευρακι οταν το ζορισεις....

λοιπον ποιος λεει οτι ειναι βαρκα το GT ? :zep: μαλλον δεν το εχει οδηγησει καλα....με την 1000αρα μηχανη του ριχνω στα αυτια στα περισσοτερα γυμνα στην πολη....ενταξει δεν ξυνω γονατο αλλα.....δεν το πηρα για αυτο. το πηρα για ολους τους λογους που ειπα πριν....ασε που δεν υπαρχει μερα που δεν με σταματανε στα φαναρια να μου πουνε ποσο ωραιο ειναι (εχω το bicolore ) :cool:
panosduc

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από panosduc »

Nicholas έγραψε:το GT ομως ειναι το απολυτο εργαλειο....παω στην δουλεια μου με αυτο ατσαλακωτος, χωρις πιασιματα στην μεση, και κυριος.....παω βολτες και ψωνακια στην γειτονια χωρις κοπο....παω μεγαλες βολτες μονος η με την γυναικα μου και το ευχαριστιεμαι

:cool:
:thumbsup: σε λιγα χρονακια θα αρεσει και σ αυτους που τωρα ...δεν αρεσει...αλλα χρονια .....αλλα γουστα... :glimpse:
Άβαταρ μέλους
stamatis
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 774
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 10:30
Gender: Male
Bike: Monster 1000S
Τοποθεσία: Χαλκίδα

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από stamatis »

Το είδα στην παραλία της Κύμης πριν από κάνα μήνα.
Πρώτα το άκουσα δηλαδή... :interesting:
Γνήσιος ήχος, ανθρώπινη μοτοσυκλέττα!
Μας λείπει ο πλουραλισμός είναι αλήθεια.
Σε λίγα χρόνια, που θα έχουμε χορτάσει από σούπερντούπερ μοτοσυκλέττες, πιστεύω ότι θα αλλάξουν τα πράγματα. :hibye:
1992 Honda cub 70
1993 Honda cub 90
1998 Yamaha DT 200R
1998 Suzuki DR 650
1999 Honda CR 250
2000 Ducati 750 ss
2001 KTM 200EGS
2004 Ducati Multistrada 1000ds
2010 KTM 690 Enduro
2013 KTM DukeII
andreas123
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ 07 Ιουν 2010, 15:20
Gender: Male

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από andreas123 »

παιδια διαβαζω τι λενε παραπανω για ηλυκιες και αυτα εμενα μου ακουγονται βλακειες.Εγω ειμαι 21 και τον αλλον μηνα θα παω να το παρω οχι το touring το απλο γιατι απλα ειναι πολη στυλατη και δεν θελω μηχανη για γκομενοπαγιδα.Θα προτιμουσα το sport 1000 αλλα για κακη μoυ τυχη δεν υπαρχει καινουργεια
panosduc

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από panosduc »

andreas123 έγραψε:παιδια διαβαζω τι λενε παραπανω για ηλυκιες και αυτα εμενα μου ακουγονται βλακειες.Εγω ειμαι 21 και τον αλλον μηνα θα παω να το παρω οχι το touring το απλο γιατι απλα ειναι πολη στυλατη.
καθολου βλακειες δεν ειναι.εσυ εισαι ...1ας στους ...1000ους........ :hibye: αντε με το καλο!
Άβαταρ μέλους
Sabian
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 951
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 17:59
Gender: Male
Bike: SS800
Other: Monster dark 600
Τοποθεσία: athens
Επικοινωνία:

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από Sabian »

σπορτ 1000 φορ μί...
βίντατζ κατάσταση μές στην κ@... :mrgreen:
Long as I got rock and roll I'm forever young
Άβαταρ μέλους
tonino
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 12:48
Gender: Male
Other: Yamaha XT 500
Τοποθεσία: Θάσος

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από tonino »

andreas123 έγραψε:παιδια διαβαζω τι λενε παραπανω για ηλυκιες και αυτα εμενα μου ακουγονται βλακειες.Εγω ειμαι 21 και τον αλλον μηνα θα παω να το παρω οχι το touring το απλο γιατι απλα ειναι πολη στυλατη και δεν θελω μηχανη για γκομενοπαγιδα.Θα προτιμουσα το sport 1000 αλλα για κακη μoυ τυχη δεν υπαρχει καινουργεια
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/566839/" onclick="window.open(this.href);return false;
ζητάς και αλλαγή λάστιχα-ιμάντες δωρεάν και έφυγες :))
me cago en el motor
andreas123
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ 07 Ιουν 2010, 15:20
Gender: Male

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από andreas123 »

Φιλε ευχαριστω πολυ για την αγγελια αλλα θελω καινουργεια να την βγαλω στους δρομους εγω πρωτος.

και σκεφτομαι οταν την αγορασω καποιες μετατροπες μετα απο λιγο καιρο βεβεα ωστε να μοιαζει λιγο στην σπορτ 1000 οπως τιμονι και καθρεφτες μιπως ξερει καποιος τι αλλο μπορω να κανω???
Άβαταρ μέλους
fantaraki
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 265
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2008, 04:41
Gender: Male
Bike: Monster S4
Τοποθεσία: Αίγιο

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από fantaraki »

andreas123 έγραψε:Φιλε ευχαριστω πολυ για την αγγελια αλλα θελω καινουργεια να την βγαλω στους δρομους εγω πρωτος.

και σκεφτομαι οταν την αγορασω καποιες μετατροπες μετα απο λιγο καιρο βεβεα ωστε να μοιαζει λιγο στην σπορτ 1000 οπως τιμονι και καθρεφτες μιπως ξερει καποιος τι αλλο μπορω να κανω???
Φίλε καινούργια πρέπει να είναι...
Άβαταρ μέλους
Blancazo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Δευ 16 Μαρ 2009, 15:25
Bike: Monster 696
Other: Clarks, Camper

Re: DUCATI GT 1000 TOURING

Δημοσίευση από Blancazo »

Η αγγελία είναι για καινούριο μηχανάκι
Call me Ishmael, or call me Barry
Απάντηση