Ειδήσεις

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Κλειδωμένο
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Ειδήσεις

Δημοσίευση από Λύκος »

Πανέτοιμη εμφανίζεται η κυβέρνηση να αντιμετωπίσει τη Γρίπη των Χοίρων. Σύμφωνα με κύκλους του υπουργείου Υγείας θα διατεθεί σε κάθε αγρότη εν πακέτο χαρτομάντηλα Ζεβασόφτ και μια αλοιφή Βιξ ανα χοίρο.

Καθησυχαστικά είναι όμως τα πρώτα δείγματα. Κλιμάκιο γιατρών που μετέβη σε κτηνοτροφικές μονάδες και εκτύπησε τους χοίρους στην πλάτη λέγοντας 'βήξε' δεν βρήκε ούτε έναν που να έβηξε. Οπότε είμαστε προς το παρόν ασφαλείς.

Ο μόνος που έπασχε από κάτι (και συγκεκριμένα αφροδίσιο) ήτο ένας μονόφθαλμος χοίρος ονόματι 'Τζακ' το οποίο όμως είναι αναμενόμενο καθ΄όσον σύμφωνα με τον ιδιοκτήτη του κ. Γκουρουγκουνάκη ξενοπηδάει σε 30 μάντρες. Από αύριο θα αρχίσει και η διανομή Χοιραμοξίλ.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Aoratos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 10:05
Gender: Male
Other: Aprilia PegasoSTRADA

Re: Ειδήσεις

Δημοσίευση από Aoratos »

Γρίπη τών χοίρων....; η κάποια παιδάκια ονόματα δέν λέμε υπολήψεις δέν θίγουμε κάνουν πειραματάκια λέω εγώ τώρα

Πρίν 5 - 6 χρόνια SARS

Πρίν τρία χρόνια γρίπη των πτηνών

Τώρα γρίπη τών χοίρων

Αύριο γρίπη αυτών που δεν μας υπακούν.....

Αυτή η δαρβινική εξέλιξη πολύ επιτάχυνε........................

Και το αστείο προσπαθούν να μας πείσουν ότι ο νέος ιός δημιουργήθηκε όταν γριπιασμένος χοίρος ,συναντήθηκε με πουλί γριπιασμένο και μετά κόλλησε γριπιασμένο άνθρωπο ....πολύ Αρκά μου θυμίζει αυτό.....................

Ο Αόρατος
Fazer63

Υ.Γ. Τελικά θα έχω το 1300 μέχρι τον Σεμπτέμβρη μια και ο Γιώργος παέι για 6 μήνες εξωτερικό
Το Καλοκαίρι θα έρθω Κρήτη για δύο εβδομάδες στόν Μακρύ Γυαλό έξω από τήν Ιεράπετρα......
Θα φέρω και το 1300 χαρ χαρ χαρ
100 άλογα κάτω από τη σέλα είναι λιγότερο επικίνδυνα από το γαιδούρι που τα οδηγά........
Μιά κότα ζωντανή έχει περισσοτερο μέλλον από ένα λιοντάρι πεθαμένο......
Οχι δικά μου Joe Bar Team....
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Ειδήσεις

Δημοσίευση από Λύκος »

fazer63 έγραψε: Το Καλοκαίρι θα έρθω Κρήτη για δύο εβδομάδες στόν Μακρύ Γυαλό έξω από τήν Ιεράπετρα...... Θα φέρω και το 1300 χαρ χαρ χαρ
Δε νομιζω να χωραει για ελλιμενισμο στο Μακρύ Γυαλό (Long Beach), φέρτο στο λιμάνι Ηρακλείου :mrgreen:

ελααααα και θα φερω παρεα XJR1300 και δυο GSX1400 να περασουμε το τουνελ στο Βραχασι 5 μηχανακια 7,000 κυβικα να ακουσεις τον Ηχο Της Κολασεως και να μυηθεις στην ιαπωνικη μοτολατρεια χιροχιτο κτλ :zep: :cool:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
fidel
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 81
Εγγραφή: Παρ 06 Ιουν 2008, 07:10
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: modenas
Τοποθεσία: Νικαια

Re: Ειδήσεις

Δημοσίευση από fidel »

Aσε αυτή η γρίπη μας έχει κάνει πολύ μεγάλο κακό......
Πρώτα απ' όλα, μου έχει καταστρέψει την καβατζωμένη σεξουαλική ζωή, μιας και όλες οι πρώην - πλην διαθέσιμες - κοπέλες με είχαν διαλοστείλει λεγοντας μου "τελικά, είσαι και πολ'υ γουρούνι".
Μετά, η σύγχηση που έχει επέλθει στις ανώριμες πολιτικά μάζες είναι τεράστια......
Ποιός είναι τελικά ο δολοφόνος: ο μπάτσος που ξέραμε μέχρι τώρα ή τα γουρούνια?????????
Ήδη ανέραστοι οικολόγοι ετοιμάζουν πορείες διαμαρτυρίας στα κοντίνα χοιροτροφεία
Αστα να πάνε....
Βέβαια εγώ, έχω τη λύση έτοιμη :
ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ Η ΠΑΥΛΑ ΑΠΟ ΚΟΜΜΑ
δηλαδή το γνωστό και αγαπημένο
ΜΠΑΤΣΟΙ - ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ - ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
Να γίνει :
ΜΠΑΤΣΟΙ, ΓΟΥΡΟΥΝΙΑ - ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ
Σατανικό ε? εεε? εεεεεε??????????
Δουλέυω και η τύχη μου κοιμάται...
Άβαταρ μέλους
makisk1
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 06:13
Gender: Male
Bike: Streetfighter 1098
Other: αναζήτησης
Τοποθεσία: Hλιούπολη

Re: Ειδήσεις

Δημοσίευση από makisk1 »

:tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: στις πορείες αντί να ψεκάζουν τον κοσμάκη με χημικά, θα στήνονται στη σειρά και θα φτερνίζονται...
f*head entropy - killhead therapy....
The older I get, the faster I was...... "All the tools, none of the talent"


http://www.caferacers.gr/
http://www.speedjunkies.gr/
http://wrenchmonkees.blogspot.com/
Κλειδωμένο