Κυριοι

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από Λύκος »

Kαι σαν σατανικη συμπτωση ρε παιδι μου με τα παραπανω, κοιταξε να δεις μειλ που παιρνω. Μη σου πω οτι μεχρι και για το περιοδικο θα παει ενα κομματακι... :whistling:

‘Γεια χαραντάν φίλε Λύκο κι έφχομαι όλα άσπρα. Συγνώμη που γράφω έτση λίγο χήμα αλλά το πανεπηστήμηο είχε κληστά όταν περνούσα και πήγα παραδίπλα. Τόρα θα μου πεις και τι γυρέβεις; Πήρα το θάρος γιατί σ’ εμπιστέβομαι, μου φένεσε τίμηος και τα λές σταράτα Θέλω ληπόν τη βοήθηα σου. Πήρα μ’ ένα φήλο μισό μισό ένα μηχανάκη, κρι χρώμα, σένιο, με τζαμιλίκι μπροστά, μισό λεφτό να πάω έξω να σου πω τι είναι ακριβός

ξανάρχομε

μησό λεφτό

χόντα σιμπιέφ 600 και κάνη κάτι παράξενα πραπρά γιατή έχομε πολύ κερό να του κάμομε σέρβις και θέλομε να το πάμε σ’ ένα μηχανηκό να μας το φτιάξη. Ξέρης εσύ κανένα ή να το πάω σ’ ένα που μου φτηαχνε και το Ασκόνα το Όπελ και πήγαινε μπάλα;’

- -

‘Ρε αδερφάκι δεν είσ’ εντάξη, τεσπά, εγώ σου γράφω να δεις ότι ξηγιέμαι σωστά αλλά περήμενα να δόσης κι εσή τη σημβουλή σου. Ο μηχανηκός μας είπε λέει, αυτός είναι γέρος τώρα και δε βλέπη και νόμιζε πως του χα πάη το αφτοκίνητο το Ασκόνα να πούμε και μου λέει καλώς το Διαμαντή και θεσκαφέ και μετά πήγε ν’ ανοίξει καπό να πούμε και μου σπασε το τζαμιλίκι μπροστά και μετά έβριζε την Όπελ να πούμε που χάλασε ο μεντεσές και του ήπαμε ότι είναι μηχανάκη γιατί θα παιρνε λέει τηλέφωνο στην Όπελ στη Γερμανήα να τους ξεφτηλήσει. Τέλως πάντον του ήπαμε ότι κάνει πραπρα και μας λέη κάτσε να το μετρήσω και κάνει εκή κάτι με τις μεζούρες γίρω γίρω το μοτέρ και μας λέει ρε ηλήθηι αφτό είναι τετρακώσα κυβικά και ζήτημα, που τα είδατε τα εξακώσα; Γι αφτό λέει σου κάνει πραπρα, έτση τα κάνουνε αφτοί μια ζωή, και έβριζε τη Χόντα και πήρε και τηλέφωνο στην Ηαπωνήα αλλά ήτανε κλειστά. Τέλος πάντων μασε λέει άστο και θα του βάλω εγό κάτι κυβικά Ζαξ που έχω και θα του φτηάξω και τα τημόνια που είναι θεόστραβα και θα τσεκάρο και τα ρέβματα να δω ότι δήνει κανονικά. Οπότε λογικά όλα καλά!’
Εικόνα
DucatoBoy

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από DucatoBoy »

ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ... :lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol: :lolololol: απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ...ημαρτον.... :lolololol: :lolololol: :lolololol: :lolol: :lolol: :lolol: :bowall: :respekt:
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από Λύκος »

dio έγραψε:Ο μοιχανηκος σας ινε γιαρμάς και ασχετος.Γιατι εβγαλε τα μπυραλ κι εβαλε πεπσι; Δεν πανε ετσι αφτα ωλα εμης θα σας τα λεμαι..
Εσενα θα σου απαντησει ο μηχανικος ο ιδιος μολις μπορεσει :whistling:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mossod
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1375
Εγγραφή: Τρί 07 Οκτ 2008, 20:29
Gender: Male
Bike: SS750
Τοποθεσία: ΡΕΘΥΜΝΟ

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από mossod »

:lolol: :lolol:
multigio

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από multigio »

Λύκος έγραψε:μισό λεφτό να πάω έξω να σου πω τι είναι ακριβός

ξανάρχομε

μησό λεφτό

χόντα σιμπιέφ 600 και κάνη κάτι παράξενα πραπρά γιατή έχομε πολύ κερό να του κάμομε σέρβις και θέλομε να το πάμε σ’ ένα μηχανηκό να μας το φτιάξη.

Αυτό είναι που λέμε interactive mail. . .
Πατριωτάκη μου απλά δεν υπάρχεις :lolol:
Άβαταρ μέλους
kojak
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1022
Εγγραφή: Κυρ 19 Οκτ 2008, 03:38
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S
Other: s2r800,Vespa T5 150
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από kojak »

Λύκος έγραψε:Ο μηχανηκός μας είπε λέει, αυτός είναι γέρος τώρα και δε βλέπη και νόμιζε πως του χα πάη το αφτοκίνητο το Ασκόνα να πούμε και μου λέει καλώς το Διαμαντή και θεσκαφέ και μετά πήγε ν’ ανοίξει καπό να πούμε και μου σπασε το τζαμιλίκι μπροστά και μετά έβριζε την Όπελ να πούμε που χάλασε ο μεντεσές και του ήπαμε ότι είναι μηχανάκη γιατί θα παιρνε λέει τηλέφωνο στην Όπελ στη Γερμανήα να τους ξεφτηλήσει. ’
χαχαχαχαχα. :not: :bowall: :not:
Όχι φίλε μου, δεν είναι αυτό που "κοπανάει".
Αλλά αυτό θα είναι το επόμενο...

---Βασίλης---
Άβαταρ μέλους
ENGAKATS
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8055
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 20:58
Gender: Male
Other: SS 1000ds Rt
Τοποθεσία: Madrid - Spain

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από ENGAKATS »

ρεσιταλ...

:lolol:
ENGAKATS caminando por la vida Εικόνα
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από johnduc »

Δελτιο

Ακυρωνονται οι εξετασεις λοουερ και παλσο και φιρστ σερτιφικειτ για το 2010 λογω της δευτερης πανελληνιας του ντουκατιστι τελεια γκρρρ και μπρρρρ που γινεται με την ευγενικη χορηγεια της ελαις το τριημερο της πρωτομαγιας. :secret:

Ξερετε τι θα πει μετα απο χ μπυρες να στεκεσαι στη βροχη κα να λες ανεκδοτα? :tooth2:


Να στε ολοι εκει. :cool:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
monsteraki
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1697
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:28

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από monsteraki »

johnduc έγραψε: Ξερετε τι θα πει μετα απο χ μπυρες να στεκεσαι στη βροχη κα να λες ανεκδοτα? :tooth2:
γμσ τα... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από Λύκος »

dio έγραψε:Ο μοιχανηκος σας ινε γιαρμάς και ασχετος.Γιατι εβγαλε τα μπυραλ κι εβαλε πεπσι; Δεν πανε ετσι αφτα ωλα εμης θα σας τα λεμαι..
Φήλε μου εμένα το μαγαζί από το πενιντα πεντε που το χω είναι καθαρό και οταν εγό έφτηαχνα μηχανάκη να τρέχω αγόνες εσύ ήσουν ακόμα τρίχα σε ντίζα Χέρκουλες. Πήρες κει πέρα ένα Ντουφάτη και μου γινες μηχανηκος. Της γιαγιάς σου το τσόπερ ρε που θα με πεις και γιαρμά!

Αμα θες να ξερης η αγωνιστηκη ρυθμιση στα μηχανακια ολα ειναι με μπυραλ και σφιχτή ανάρτηση, το πεπσικόλα-μαλακη ανάρτηση είναι τουριστάδικο. Αμα δεις λημενο το μηχανακη του Ροση θα δεις ολο μπυραλ απο κατο αλλα τωσο ξερης τωσο λες! Γιατη νομίζεις όλα τα Χαγιαμπούσα τα μετράνε με μπηραλ και μετά το παιρνεις εσυ και δεν παη τρακώσα;

Εγω παραγγελνω ιαπωνέζικα μπυραλ κι εχω στο μαγαζη κι ειναι λιγο ακριβα αλλα πανε μπαλα. Αλλα δεν πρεπει να σαι κι ασχετος πρεπη να ξερης και την εξισοση με την αναλωγια, για ενα κολντγουινκ ας πουμε θες 600 κουτακια μπυραλ να παει ογδομηντα μετρα, αμα τα βαλης σε Ντουφατι θα το σκασης.

Εγο ημουνα ο καλητερος σ αφτα αλλα εμηνα εκτος για μια εφταετια γιατι φιαχναμε ενα γιαμαχα ναπουμε και κατι εγηνε και μου σκασανε τα μπυραλ και με βρηκανε σε μια κερεα τελεστεκ βονταφον και κρατιομουνα γιατι κρατανε τα χερια μου εμενα δεν ημε κεφτες και σωθηκα αλλα εμηνα εκτος για λιγο.

Αμα ερθης και σου φτιαξω το μηχανακη με μπυραλ και φας και φασώλες γήγαντες οπος τους φτηαχνει η γιναικα μου θα σου πω εγο μετα κατη ξεκολλιματα που ουτε στον υπνο σου ταχης δη! Ελα ρε αν σου βαστάη!
Εικόνα
DucatoBoy

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από DucatoBoy »

DucatoBoy έγραψε:ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ... :lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol: :lolololol: απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ...ημαρτον.... :lolololol: :lolololol: :lolololol: :lolol: :lolol: :lolol: :bowall: :respekt:

γιατι????......:lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol: :lolololol:.....γιατι????????? :lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol: :lolololol:..........δεν αντεχω αλλο........:lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol: :lolololol:
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από dio »

Λύκος έγραψε: Εγω παραγγελνω ιαπωνέζικα μπυραλ κι εχω στο μαγαζη κι ειναι λιγο ακριβα αλλα πανε μπαλα.
Καλα σε λεο ασχετο, η αλιθηα ινε εδω
biral.jpg

κι αν δεν το βρισκης εδω
mpiral.jpg
που πατε και βαζαιτε γιαπανεζικα μπυραλ και τα περναιτε απτον κοσμακη μαστοροι αγιογδηται..
Γιατη νομιζης ηρθε ο ροσσης στην Γκρητη...για να φαη κατσικη και στακα?Ε βοσκέ..
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από Λύκος »

Προσεχε γιατη θα φωναξω το σηντεκνο μου το Σιφη να σου πη τι γινηκε αμα κατεβικε ο Ροση στην Κρητη :mrgreen:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από dio »

Εγω προσεχω, εσης δε γκξερεται να σιαχναιτε τα Ντουφατι κε σας φεβγουν απτα χερια κε μετα σας περνανε Καφασακι λαχανιδες κε σας φτενε τα μπυραλ μετα..
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από Λύκος »

Θα απαντησω λεητ ατ ναιτ καθοσον δεν ειμεθα χαραμοφαηδαι κυριε και πρεπει να δουλεπσομε.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από dio »

Leopsomo έγραψε:
Εχουμε ξεκ@λιαστει ...
Σε πειραζει το μπυραλ εσενα,ε; μηπως ν αλλαξεις μαρκα;..
Άβαταρ μέλους
cronos
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 21:50
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848
Τοποθεσία: Ρέθυμνο

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από cronos »

Leopsomo έγραψε:Ασε εχω δοκιμασει τα παντα.
το μπυραλ ΡΙΟ το δοκιμασες?
το καλυτερο λεμεεεεεε.
λειτουργει και ως ενυσχητικο καυσιμου :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
mzxios
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 509
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 15:44
Gender: Male
Other: Multistrada V4S
Τοποθεσία: XIOS

Re: Κυριοι

Δημοσίευση από mzxios »

:wsmile: :wsmile: :wsmile: :wsmile: :wsmile: :wsmile:
Κλειδωμένο