Η προστασια μας πανω απ'ολα...

Αυτά που μας κρατάνε ασφαλείς
Απάντηση
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ?

Δημοσίευση από D3§m02K »

ducatisti 999s έγραψε:Και κατι αλλο οταν οδηγαω το μορω μου με σορτσακι καιγονται οι γαμπες μου!
Δεν είναι τίποτα . . . Θα φταίει η παντόφλα-δίχαλο και το αμάνικο Asics. . . :wsmile:

Χρηστάρα, ποτέ ξανα . . . Αρχάριος, ζέστη, 999s και "ελαφρά" ένδυση ---> :suicide:
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: ΠΟΝΟΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ?

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

:think4: δηλαδη παντα με τζινακι?Καλα κρανος φοραω παντα ακομα και 50 μετρα ποιο διπλα να παω!Αλλα απο μπουφαν γαντια μποτες δεν εχω παρει ακομα τιποτα!
Τhanks d3$mo2k εισαι φιλος!Με το που ρωταω κατι αμεσως απαντας!!
Ειλικρινα thanks!
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Η προστασια μας πανω απ'ολα...

Δημοσίευση από jks »

εγω τα πετσια μου τα εχω αφησει αρκετες φορες πιστευω με το ποδηλατο στους δρομους της Χιου... :roll:

Δεν ειναι απαραιτητο τωρα που μεγαλωσα και εβαλα μυαλο να την ξαναπαθω και μαλιστα με μηχανη.. που οι ταχυτητες ειναι μοιραια μεγαλυτερες απτου ποδηλατου μου! :mrgreen:


και για 100 μετρα δρομο, summer jacket, summer gloves, jeans και απο κει και περα παβ@ύρτσακια και οχι διχαλα* κλπ κλπ




* Με ακουνε κατι παιδια απο Κορυδαλλο μερια ???
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Η προστασια μας πανω απ'ολα...

Δημοσίευση από jks »

ducatisti 999s έγραψε:Και εμενα μου ποναει το δεξι χερι!Μετα απο 15 λεπτα οδηγησης και οταν κατεβαινω για διαλειμα το δεξι μου χερι εχει τα αποτυπωματα απο το γκαζι.Μηπως την σφιγκω πολυ?Και κατι αλλο οταν οδηγαω το μορω μου με σορτσακι καιγονται οι γαμπες μου!
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Η προστασια μας πανω απ'ολα...

Δημοσίευση από jks »

mostro620 έγραψε: Ούτε αυτό φτάνει! :whistling: (τουλάχιστον για μεγαλύτερες αποστάσεις και όχι μια μέχρι το περίπτερο για τσιγάρα :glimpse: )
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:58

Re: Η προστασια μας πανω απ'ολα...

Δημοσίευση από mostro620 »

Kαι επειδή δεν είναι πάντα εύκολο να φορά κανείς παντελόνι cordura ή δέρμα με προστατευτικά, προτείνω το συνολάκι της φωτό που είναι πολύ πρακτικό, φοριέται και μέσα απο τζιν παντέλονι (για να μην κομπλάρουνε ορισμένοι :whistling: ) και το φοράς και για μπανάκι ακόμα. :thumbsup:
2008-07-11_103103.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Αλέξανδρος
Απάντηση