Μεταβιβαση

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Stelioskg
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Σάβ 25 Νοέμ 2017, 20:30
Gender: Male
Bike: 748SP
Other: Multistrada 950

Μεταβιβαση

Δημοσίευση από Stelioskg »

Εδω και κατι μηνες προσπαθω να πουλησω το ktmακι που εχω..Σημερα το πρωι με παιρνει ενας ανθρωπος τηλ. Μου λεει το θελω.Μαζευουμε ολα τα χαρτια και παιρνω τηλ. Τα κεπ να κλεισουμε ραντεβου για την μεταβιβαση.Τα κεπ μου απαντανε οτι ΕΞΥΠΕΡΗΤΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΠΩΛΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ....
Οκ λεω θα παρω το υπουργειο να κλεισω ραντεβου,μετα απο 20 τηλ και δεν το σηκωνει κανεις..
Ειμαι εξω φρενων,πως γινετε ενας υπαλληλος να καθοριζει εαν εγω χρειαζομε τα λεφτα,εαν ο αλλος χρειαζετε το μηχανακι;;!!
ΥΓ:Ηθελα να μοιραστω τον εκνευρισμο μου,γιατι ειμαι ετοιμος να κινηθω νομικα για διαθιγοντα κερδη ή οτι αλλο μπορω..
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: Μεταβιβαση

Δημοσίευση από REDRIDER »

Μλκιες σου λένε στα ΚΕΠ. Χθές έκανα μεταβίβαση κανονικά σε κεπ στη Θεσσαλονίκη. Με ραντεβού, έδωσα τα χαρτιά και περιμέναμε εκτός κτηρίου μέχρι να υπογράψουμε.
Το μηχανολογικό απλά αργεί πολύ λόγω του ότι δουλεύει με μειωμένο προσωπικό λόγω κοβιντ.
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Stelioskg
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Σάβ 25 Νοέμ 2017, 20:30
Gender: Male
Bike: 748SP
Other: Multistrada 950

Re: Μεταβιβαση

Δημοσίευση από Stelioskg »

Αυτο ειναι το θεμα,οτι ξερω οτι μ λενε μλκιες..
Απλα μερικοι δημοσιοι υπαλληλοι νομιζουν οτι εχουν το απυροβλητο...
Δλδ εαν καποιος εχανε την δουλεια του και επρεπε να πουλησει καποιο περουσιακο του στοιχειο δεν θα μπορουσε;!
Απο την μια θελω να κινηθω νομικα για την κοροιδια,απο την αλλη λεω και τι θα καταφερω;!
Απάντηση