MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Κλειδωμένο
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

Στο βίντεο με το ελικόπτερο νομίζω είναι ξεκάθαρο: Πέφτει κλωτσιδι κανονικό... εσκεμμένο, αθέλητο δεν το κρίνω, αλλά πέφτει...

Πως μπορεί να πέσει ένα μηχανάκι που είναι σε κλίση ακουμπώντας το από την μεριά που γέρνει ? δεν υπάρχει άλλος τρόπος από να του χτυπήσεις το τιμόνι και μάλιστα η φορά του χτυπήματος να είναι και προς τα πίσω. Ετσι διπλώνει η ρόδα και γειά σας. Αν το βάλετε στο αργό από την εξωτερική κάμερα φαίνεται αυτό το δίπλωμα που λέω πριν πέσει...

Κρίμα ρε 46... οι μεγάλοι αθλητές αυτά τα έχουν ψωμοτύρι.... τρελάθηκες όμως που το πρωτάθλημα όλο και απομακρύνεται, οι μικροί σε περνάνε πλέον και σου κάνουνε και πλάκα (όπως παραδέχεσαι) και αυτό είναι βαρύ...
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από indianos »

dimitrisbak έγραψε:Στο βίντεο με το ελικόπτερο νομίζω είναι ξεκάθαρο: Πέφτει κλωτσιδι κανονικό... εσκεμμένο, αθέλητο δεν το κρίνω, αλλά πέφτει...

Πως μπορεί να πέσει ένα μηχανάκι που είναι σε κλίση ακουμπώντας το από την μεριά που γέρνει ? δεν υπάρχει άλλος τρόπος από να του χτυπήσεις το τιμόνι και μάλιστα η φορά του χτυπήματος να είναι και προς τα πίσω. Ετσι διπλώνει η ρόδα και γειά σας. Αν το βάλετε στο αργό από την εξωτερική κάμερα φαίνεται αυτό το δίπλωμα που λέω πριν πέσει...

Κρίμα ρε 46... οι μεγάλοι αθλητές αυτά τα έχουν ψωμοτύρι.... τρελάθηκες όμως που το πρωτάθλημα όλο και απομακρύνεται, οι μικροί σε περνάνε πλέον και σου κάνουνε και πλάκα (όπως παραδέχεσαι) και αυτό είναι βαρύ...
Ρε μεγαλε αυτα δεν τα κανει ουτε ο Τσακ Νορις!τι αλλο θα ακουσουμε!για βαλε εσυ φορμα γαντια κρανος μποτες και τραβα εν κινησει να κλωτσησεις κατι και ελα να μας πεις αν επεσες!την κινηση που επεσε πλαγιασμενος επανω στο ποδι του δεν την ειδες;
Image
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

Ρε μεγαλε αυτα δεν τα κανει ουτε ο Τσακ Νορις!τι αλλο θα ακουσουμε!για βαλε εσυ φορμα γαντια κρανος μποτες και τραβα εν κινησει να κλωτσησεις κατι και ελα να μας πεις αν επεσες!την κινηση που επεσε πλαγιασμενος επανω στο ποδι του δεν την ειδες;
Δεν μου απάντησες ακόμα στο πως επεσε ο Μαρκεζ. Γενικά και αόριστα πήγε και έπεσε πάνω στον άλλον δεν είναι απάντηση... Πρόσεξε, δεν αναφέρω πουθενά το ακούσιο ή εκούσιο της υπόθεσης....
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από indianos »

Δες ξανα τα βιντεο και σε αργη κινηση και θα καταλαβεις!
Παει και πεφτει επανω στο ποδι του υπο κλιση γιατι την στιγμη που τον κοιταγε βαζει κατω το κεφαλι και ανοιγει το γκαζι,ο Rossi τον απωθησε δεν τον κλωτσησε στην ψυχρα που λετε ολοι,ο Marquez εκανε πρωτος κινηση !
Εκει τωρα καποιο φρενο θα πατηθηκε μαλλον οχι οτι του κλωτσησε το τιμονι!
Image
Άβαταρ μέλους
KatsabatoR
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 763
Εγγραφή: Δευ 10 Αύγ 2015, 18:55
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Παπι
Τοποθεσία: Πανω στη Σελα

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από KatsabatoR »

Το ειδα 100 φορες το βιντεο, πρωτα κανει επαφη ο μικρος και αντιδραστικα τον διωχνει ο αλλος (μην πεσει και ο 46!)

Και ο Σιμοντσελακος τα ιδια εκανε με τον μικρο...και τον κραζανε.

Ο Λορενθο respect....αλλα τσογλαναρας!
Στη Μία Ρόδα
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

indianos έγραψε:Δες ξανα τα βιντεο και σε αργη κινηση και θα καταλαβεις!
Παει και πεφτει επανω στο ποδι του υπο κλιση γιατι την στιγμη που τον κοιταγε βαζει κατω το κεφαλι και ανοιγει το γκαζι,ο Rossi τον απωθησε δεν τον κλωτσησε στην ψυχρα που λετε ολοι,ο Marquez εκανε πρωτος κινηση !
Εκει τωρα καποιο φρενο θα πατηθηκε μαλλον οχι οτι του κλωτσησε το τιμονι!
Πως τον "απώθησε" ακριβώς χωρίς να τον κλωτσήσει? Με την δύναμη της σκέψης?

Οσο για την πίστα που αναφέρεις κάπου αλλού... Σου εχουνε κτυπήσει τιμόνι (ή αντε έχεις πέσει επάνω σε άλλον με το τιμόνι) ενώ είσαι σε κλίση να δεις το ραδικι ανάποδα απο lowside? αν ναι θα με καταλάβεις εύκολα....
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

Επειδή γελάω κάθε φορά που κάποιος λέει ότι τον κλωτσαει τελικά η υπάρχει ασχετοσινη από φυσική η από οδήγηση μοτοσυκλετας.
Ξαναλέω αυτό που έχω γράψει πολλές φορές αυτές τις μέρες.. Αν κλωτσαγε ο γιατρός τον μικρό αυτός που θα έπεφτε θα ήταν ο γιατρός.. Και ο μικρός θα σηκωνοταν..
Για όποιον επιμένει πάμε σε μια πίστα παρέα... Να είμαι ΕΓΩ στην θέση του μαρκες και να με κλωτσησει οποίος θέλει....
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

moikan έγραψε:Επειδή γελάω κάθε φορά που κάποιος λέει ότι τον κλωτσαει τελικά η υπάρχει ασχετοσινη από φυσική η από οδήγηση μοτοσυκλετας.
Ξαναλέω αυτό που έχω γράψει πολλές φορές αυτές τις μέρες.. Αν κλωτσαγε ο γιατρός τον μικρό αυτός που θα έπεφτε θα ήταν ο γιατρός.. Και ο μικρός θα σηκωνοταν..
Για όποιον επιμένει πάμε σε μια πίστα παρέα... Να είμαι ΕΓΩ στην θέση του μαρκες και να με κλωτσησει οποίος θέλει....
Να δεις τι γέλια κάνω εγώ όταν ακούω ότι θα σου κλωτήσουν το τιμόνι από τη μεριά που έχεις κλίση και δεν θα πέσεις από low side.... Οσο για την φυσική και την οδήγηση... αστο...
Άβαταρ μέλους
jimkapa
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 13:21
Gender: Male
Bike: 999
Τοποθεσία: Kastoria
Επικοινωνία:

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από jimkapa »

Videos που δεν είδαν το φως της δημοσιότητας για το σκηνικό...

Επεισης διαβάστε ολόκληρο το άρθρο που ειναι πολυ καλο...
Δίνει τροφή για σχόλια....

Έλα να ανεβαίνει και λίγο η ένταση....


One of these videos shows Maurizio Vitali of Dainese/AGV, and Rossi's right hand and close friend, entering Marc Marquez' box as he returned after the crash.

The other video shows Cesarino "Rino" Salucci, the long-time president of Rossi's fan club and father to Ucci, the Doctor's best friend, losing his temper and being calmed down by Sepang marshals.

http://m.autoevolution.com/yamaha-rumor ... 01409.html#" onclick="window.open(this.href);return false;
Δημήτρης Κ.

Ο πάγος είναι πολιτισμός...
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από argy »



Τα πλάνα από το ελικόπτερο τι δείχνουν ?? :cool:
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

dimitrisbak έγραψε:
Να δεις τι γέλια κάνω εγώ όταν ακούω ότι θα σου κλωτήσουν το τιμόνι από τη μεριά που έχεις κλίση και δεν θα πέσεις από low side.... Οσο για την φυσική και την οδήγηση... αστο...
Καταρχήν δεν έγραψα να μου κλωτσησει το τιμόνι.. Καλό θα ήταν να κατανοουμε τι διαβάζουμε. Δεύτερον τι είναι αυτό που πρέπει να αφήσω όσο αναφορά την φυσική και την οδήγηση ???
Αν έχεις κάτι να πεις μπορείς ελεύθερα..
Αν απλά λες μια λέξη για να διμηουργισεις απλά εντυπώσεις βρες κάποιον άλλον να παίξεις...
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από markous »

παντως αμα δεν πεσει ο γιατρος θα φτασει σιγουρα 3ος - 4ος στην ισπανια....το θεμα ειναι τι θα κανει
ο λορενζος....
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

markous έγραψε:παντως αμα δεν πεσει ο γιατρος θα φτασει σιγουρα 3ος - 4ος στην ισπανια....το θεμα ειναι τι θα κανει
ο λορενζος....
Δύσκολο. Αν ο αγώνας κυλισει νορμάλ το λογικό είναι να πάρει από μια 5η έως 7η θέση. Και αυτό με υπερπροσπαθεια
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitris848 »

moikan έγραψε:Επειδή γελάω κάθε φορά που κάποιος λέει ότι τον κλωτσαει τελικά η υπάρχει ασχετοσινη από φυσική η από οδήγηση μοτοσυκλετας.
Ξαναλέω αυτό που έχω γράψει πολλές φορές αυτές τις μέρες.. Αν κλωτσαγε ο γιατρός τον μικρό αυτός που θα έπεφτε θα ήταν ο γιατρός.. Και ο μικρός θα σηκωνοταν..
Για όποιον επιμένει πάμε σε μια πίστα παρέα... Να είμαι ΕΓΩ στην θέση του μαρκες και να με κλωτσησει οποίος θέλει....
dimitrisbak έγραψε: Να δεις τι γέλια κάνω εγώ όταν ακούω ότι θα σου κλωτήσουν το τιμόνι από τη μεριά που έχεις κλίση και δεν θα πέσεις από low side.... Οσο για την φυσική και την οδήγηση... αστο...
Συμφωνώ φίλε μου dimitrisbak όσον αφορά το lowside. Δίπλωσε η μπροστινή ρόδα ξεκάθαρα και τσούπ την ξάπλωσε ο Μαρκέζ.
Τώρα δίπλωσε επειδή ακούμπησε το τιμόνι του Μαρκέζ ο γιατρός ??

Πάντως άν κ@λ@τριβόταν και σε μένα ο Μαρκέζ έτσι κάτι ανάλογο θα είχα κάνει.... άν και είναι τόσο τσ@γλ@νάκι που μπορεί να έπεσε και μόνος του ...δέν ξέρω τί να πιστέψω.

Μακριά απο το χορό πάντως πολλά λέγονται. Μένει να ειπωθεί και και κάτι πιό επίσημο απο τους αγώνες απο οδηγούς (άν και αμφίβολο..) μήπως καταλάβουμε κάτι παραπάνω...
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
bros400pgm
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1506
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 10:15
Gender: Male
Other: APRILIA SXV 5.5
Τοποθεσία: PATRA

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από bros400pgm »

moikan έγραψε: Δύσκολο. Αν ο αγώνας κυλισει νορμάλ το λογικό είναι να πάρει από μια 5η έως 7η θέση. Και αυτό με υπερπροσπαθεια

4ος- 5ος. Στον 1ο γύρο θα έχει περάσει όλη τη Σάρα κ τη Μάρα (aprilia, CRT, δορυφορικά) κ θα μπλέξει λίγο με τα μπουζούκι κ περισσότερο με τα ντουλάπια κ ορισμένα δορυφορικά.
Εάν δεν πέσει ο Lorenzo, φυσικά θα το πάρει αυτος κ ο Ρόσι θα είναι πρωταθλητής στις καρδιές των κολλημενων :mrgreen:
RSV MILLE FACTORY RULESSSSSSSSSSSSSSS
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

bros400pgm έγραψε:

4ος- 5ος. Στον 1ο γύρο θα έχει περάσει όλη τη Σάρα κ τη Μάρα (aprilia, CRT, δορυφορικά) κ θα μπλέξει λίγο με τα μπουζούκι κ περισσότερο με τα ντουλάπια κ ορισμένα δορυφορικά.
Εάν δεν πέσει ο Lorenzo, φυσικά θα το πάρει αυτος κ ο Ρόσι θα είναι πρωταθλητής στις καρδιές των κολλημενων :mrgreen:
Ακολλητε.... Έτσι κι αλλιώς είναι πρώταθλητης.. :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

Παντως σημερα διαβασα οτι υπαρχει εισηγηση να παρουν δια παντος τις αδειες απο τον λορεντζο και τον μαρκεζ λογω προσπαθειας τους να χειραγωγησουν το πρωταθλημα.
Το διαβασα στο moto.it
Και καλα να τους κανουν,αφου ειναι φανερο οτι ο μαρκεζ κανει πλατες στον λορεντζο.
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

Καταρχήν δεν έγραψα να μου κλωτσησει το τιμόνι.. Καλό θα ήταν να κατανοουμε τι διαβάζουμε. Δεύτερον τι είναι αυτό που πρέπει να αφήσω όσο αναφορά την φυσική και την οδήγηση ???
Αν έχεις κάτι να πεις μπορείς ελεύθερα..
Αν απλά λες μια λέξη για να διμηουργισεις απλά εντυπώσεις βρες κάποιον άλλον να παίξεις...
Αρα λοιπόν έπρεπε να ήσουν πιο ακριβής προσκαλώντας στην πίστα να σε κλωτσήσουν αλλά όχι στο τιμόνι, οκ?

Η επίκληση στην "αμάθεια" και "ασχετοσύνη" των άλλων για την αυθαίρετη δικαιολόγηση των ισχυρισμών σου φανερώνει ακριβώς την ίδια αμάθεια που κατακρίνεις... αυτό ήθελα να πω. Παράθεσε τα επιχειρήματά σου χωρίς κρίσεις και επικρίσεις των άλλων που έτυχε να διαφωνούν και μια χαρά θα ρολάρει η συζήτηση.

Και κάτι τελευταίο. Το ποδόσφαιρο, εκτός της πολιτικής, έχει εδώ και καιρό κουβαληθεί και στα motogp. Κρίμα για όλους μας.
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »


Συμφωνώ φίλε μου dimitrisbak όσον αφορά το lowside. Δίπλωσε η μπροστινή ρόδα ξεκάθαρα και τσούπ την ξάπλωσε ο Μαρκέζ.
Τώρα δίπλωσε επειδή ακούμπησε το τιμόνι του Μαρκέζ ο γιατρός ??

Πάντως άν κ@λ@τριβόταν και σε μένα ο Μαρκέζ έτσι κάτι ανάλογο θα είχα κάνει.... άν και είναι τόσο τσ@γλ@νάκι που μπορεί να έπεσε και μόνος του ...δέν ξέρω τί να πιστέψω.

Μακριά απο το χορό πάντως πολλά λέγονται. Μένει να ειπωθεί και και κάτι πιό επίσημο απο τους αγώνες απο οδηγούς (άν και αμφίβολο..) μήπως καταλάβουμε κάτι παραπάνω...
Συνονόματε και συντοπίτη, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Εκπλήσσομαι που η άποψη των περισσότερων (ένθεν και ένθεν) είναι και κατασταλαγμένη!! "Τον χτύπησε ο μαρκέζ", "τον χτύπησε ο ροσσι" λες και ήταν όλοι εκεί ανάμεσα στα 2 φαίρινγκ την ώρα που κοπανήσανε και στο μυαλο του 93 και 46 ταυτοχρονα... κανένας προβληματισμός, κανένα περιθώριο λάθους στην κρίση, λες και πήρε πεναλτι η μια ομάδα και οι οπαδοί της βγηκαν να την στηρίξουν... περίμενα περισσότερη ωριμότητα από τους εραστές των motogp και όχι οπαδισμό τύπου γαυροι-βάζελοι...
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

dimitrisbak έγραψε: Αρα λοιπόν έπρεπε να ήσουν πιο ακριβής προσκαλώντας στην πίστα να σε κλωτσήσουν αλλά όχι στο τιμόνι, οκ?

Η επίκληση στην "αμάθεια" και "ασχετοσύνη" των άλλων για την αυθαίρετη δικαιολόγηση των ισχυρισμών σου φανερώνει ακριβώς την ίδια αμάθεια που κατακρίνεις... αυτό ήθελα να πω. Παράθεσε τα επιχειρήματά σου χωρίς κρίσεις και επικρίσεις των άλλων που έτυχε να διαφωνούν και μια χαρά θα ρολάρει η συζήτηση.

Και κάτι τελευταίο. Το ποδόσφαιρο, εκτός της πολιτικής, έχει εδώ και καιρό κουβαληθεί και στα motogp. Κρίμα για όλους μας.
Τα επιχειρήματά μου αδερφέ έχουν να κάνουν με τα βίντεο που έχουμε δει όλοι μας αλλά μερικοί δεν τα ερμηνεύουν σωστά κατά την γνώμη την δική μου πάντα. Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να επιβαλω την γνώμη μου αλλά ξέρεις η κουβέντα χαλάει όταν κόσμος δεν έχει προτίμηση σε έναν οδηγό,αλλά απλά αντιπαθει κάποιον. Νομίζω το βλέπεις και εσύ. Και πότε στην ζωή μου δεν το έπαιξα καλύτερος οδηγός από κάποιον άλλον για να λυθεί η παρεξήγηση... :thumbsup:
Ίσως από κοντά κάναμε διαφορετική κουβέντα όταν βλέπεις και την φάτσα του άλλου... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitris848 »

Γιά διαβάστε κι αυτό όποιος θέλει κι επιθυμεί...

http://www.gazzetta.gr/in-motion/articl ... is-hronias" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
dimitrisbak
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 42
Εγγραφή: Τετ 02 Οκτ 2013, 15:17
Gender: Male
Bike: 999R
Τοποθεσία: Βυρωνας

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από dimitrisbak »

Τα επιχειρήματά μου αδερφέ έχουν να κάνουν με τα βίντεο που έχουμε δει όλοι μας αλλά μερικοί δεν τα ερμηνεύουν σωστά κατά την γνώμη την δική μου πάντα. Σε καμία περίπτωση δεν προσπαθώ να επιβαλω την γνώμη μου αλλά ξέρεις η κουβέντα χαλάει όταν κόσμος δεν έχει προτίμηση σε έναν οδηγό,αλλά απλά αντιπαθει κάποιον. Νομίζω το βλέπεις και εσύ. Και πότε στην ζωή μου δεν το έπαιξα καλύτερος οδηγός από κάποιον άλλον για να λυθεί η παρεξήγηση... :thumbsup:
Ίσως από κοντά κάναμε διαφορετική κουβέντα όταν βλέπεις και την φάτσα του άλλου... :thumbsup:
Καμμία παρεξήγηση φίλε μου :hibye: . Χαλαρή κουβεντούλα -σίγουρα καλύτερη από κοντά- με ανθρώπους που εκτιμώ, σέβομαι κι ας μην τους ξέρω προσωπικά. :thumbsup:

Πριν κάποια χρόνια, αρκετά θα έλεγα, μια παρέα ημίτρελλων αποφάσισαν να ξοδέψουν τις τελευταίες τους δεκάρες για να στήσουν τα μηχανάκια τους για αγώνες. Τρέξανε, πέσανε, σηκωθήκανε, ξαναπέσανε και μετά απο 10 χρόνια ενασχόλησης τα παρατήσανε εξαθλιωμένοι οικονομικά και αηδιασμένοι από το βάθος του βούρκου που αναγκαστήκανε να βουτήξουνε. Τώρα μαζεύονται κάτι απογεύματα κυριακών, βλέπουνε τα τέρατα των 300 αλόγατων να κάνουν τα απίθανα και διηγούνται στα πιτσιρίκια τους μόνο τα καλά εκείνης της εποχής....

.. και βγάζουνε σπυράκια όταν ακούνε ότι στον ίδιο βούρκο μοιάζει να κολυμπάνε και οι superheroes τους...
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από moikan »

dimitrisbak έγραψε:
Καμμία παρεξήγηση φίλε μου :hibye: . Χαλαρή κουβεντούλα -σίγουρα καλύτερη από κοντά- με ανθρώπους που εκτιμώ, σέβομαι κι ας μην τους ξέρω προσωπικά. :thumbsup:

Πριν κάποια χρόνια, αρκετά θα έλεγα, μια παρέα ημίτρελλων αποφάσισαν να ξοδέψουν τις τελευταίες τους δεκάρες για να στήσουν τα μηχανάκια τους για αγώνες. Τρέξανε, πέσανε, σηκωθήκανε, ξαναπέσανε και μετά απο 10 χρόνια ενασχόλησης τα παρατήσανε εξαθλιωμένοι οικονομικά και αηδιασμένοι από το βάθος του βούρκου που αναγκαστήκανε να βουτήξουνε. Τώρα μαζεύονται κάτι απογεύματα κυριακών, βλέπουνε τα τέρατα των 300 αλόγατων να κάνουν τα απίθανα και διηγούνται στα πιτσιρίκια τους μόνο τα καλά εκείνης της εποχής....

.. και βγάζουνε σπυράκια όταν ακούνε ότι στον ίδιο βούρκο μοιάζει να κολυμπάνε και οι superheroes τους...
Σχεδόν στον ίδιο παρανομαστη είμαστε και στο ίδιο μήκος κύματος.... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
bros400pgm
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1506
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 10:15
Gender: Male
Other: APRILIA SXV 5.5
Τοποθεσία: PATRA

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από bros400pgm »

Αύριο ή κλαψα του Ρόσι κλείνει μια εβδομάδα. Τι έχει το μενού για να γιορτάζουμε την επέτειο? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
RSV MILLE FACTORY RULESSSSSSSSSSSSSSS
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: MotoGP 2015 σχολιασμός γενικά

Δημοσίευση από HackmaN »

^Χαχαχαχα! Θα πουλήσει την ψυχή του στο διάβολο για να πάρει το 10ο... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Κλειδωμένο