GT 1000 to buy or not to buy

Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Όπως έχετε δει στο thread για τους νέους έχω ένα αδύναμο σημείο για την GT1000 :))

Υπάρχει κανείς κάτοχος GT 1000 για να μου δώσει παραπάνω πληροφορίες το πώς συμπεριφέρεται το μηχανάκι; Θα το έχω για κάθε μέρα όλη μέρα και θα τρώει όλες τις φρίκες της καθημερινής χρήσης. Θα βρίσκεται στην Κάλυμνο ένα νησί χωρίς ιδιαίτερες αποστάσεις και αμφιβόλου ποιότητας άσφαλτο.

Πέρα απο αυτό θα μπορούσατε να μου πείτε πόσο πάνε τα service, αναλώσιμα κτλ κτλ γιατί άντε το πήρα πόσο πάει το μαλλί της συντήρησης;
Παίζει επίσης να το βρω μεταχειρισμένο;;

Ευχαριστώ πολυ :thumbsup:
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
Άβαταρ μέλους
Nicholas
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 135
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 18:00
Gender: Male
Bike: 1098S
Other: GT 1000 bicolore
Τοποθεσία: Αθήνα, Κερκυρα

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Nicholas »

Φιλε γεια σου.

εχω ενα GT 1000 bicolore. 2008.

Η μηχανη ειναι ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ. την εχω για τις καθημερινες βολτες και για δουλεια. Εχω και ενα 848 για την πιστα και τις τρελλες. Αλλα το GT δεν το αλλαζω ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.
ειναι κουκλι, σε κοιτανε ολοι στον δρομο και σου λενε τι ομορφο ειναι.
η μηχανη του ειναι πολυ δυνατη αλλα συναμα γλυκια. δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα.

πρωτο σερβις 180 ευρω. δεν ειχα προβληματα ποτε. τωρα η Ducati εχει μειωσει τα σερβις. μην το φοβασε.

ΠΑΡΤΟ χωρις να το σκεφτεσε. αυτες οι μηχανες θα ειναι κλασσικες για παντα. ενω σε αλλα μοντελα μετα απο λιγα χρονια θελεις αλλαγη, με αυτην θα εισαι παντα μεσα......

αν θελεις τιποτα αλλο μου λες.
Αν μπορεις παρτο καινουριο.

Νικος
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από nasa »

να το παρεις το κοριτσι........για σερβις....πμ παρακαλω.... :thumbsup:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

To buy! :glimpse: :cool: :cool: :cool:
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
docmonst
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 21:24
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: χ8 200
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από docmonst »

φιλε εντελος ΦΙΛΙΚΑ ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ παρε πιο καλα κανα japan να βρεις την υγεια σου :zep: :zep: :zep: :zep: :zep: :zep: μη μπλεκεις τωρα με ducati kai mal@ki@es :gap: :tooth2: :gap: :gap: :tooth2: :tooth2: :gap: :tooth2: :gap: :tooth2: :gap: :doofy: :doofy: :doofy:
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Η κατάσταση μου είναι ανίατη δυστυχώς...
Ασχολούμαι χρόνια με το σπορ δούλευα σε μαγαζί με μηχανές ως φοιτητής πιο πολύ για να οδηγώ μηχανές παρά για τα λεφτά που έπερνα...αλλά λόγω οικονομικών δεν έπαιζε ούτε ζάντα...τώρα που ορθοπόδησα θέλω να την πάρω γιατί αργότερα θα πλακώσουν παντρειές και ό,τι ακολουθεί οπότε μπορεί να μείνω με το Sportcity και να λέω και ευχαριστώ :whistling: :whistling:

Τρέλες δεν κάνω...ποτέ δεν έκανα...άντε να άνοιγω που και που το γκάζι μέχρι εκεί...αφού πιτσιρικάς δεν έμαθα ποτέ να κάνω σούζα λές να μάθω τώρα;; Το Sportcity το καβαλάω με Dainese Steven D-Dry και Lazer Fiber Pro για να δίνω και το παράδειγμα στους μαθητές μου που καβαλάνε ξεκράνωτα τα τσογλάνια... Το 848 μπορεί να #$@$ αλλά ποτέ δεν θα το περνα γιατί είμαι κουλομαρία και από την άλλη στο νησί που να το πάω, τι να το κάνω;; Πέρα από μόστρα δεν θα το κάνω τίποτα άλλο...θα το χαιδεύω και θα του λέω... ήσυχα καλό μου μη χημάρουμε;; :zep: :zep: 'Οπως τότε που το αφεντικό μου στις μηχανές είχε πάρει ένα Super Duke και εγώ καβάλα στο κανίβαλο για τις εξωτερικές δουλειές από τη μία να το παίζω μούρη στα φανάρια και από την άλλη να το παίζω ροντεό και να φωνάζω: Κάτω ΤΖΑΑΑΑΑΑΑΚ ΚΑΤΩΩΩΩ για να μην σηκώνει σούζα... Σαν το Βέγγο στο all time classic:Ξέρεις απο Βέσπααααα????!!!

Το GT μου αρέσει γιατί είναι μηχανή...τίποτα παραπάνω τίποτα παρακάτω... ένα στρογγυλό φανάρι, ένα ντεπόζιτο, μία σελάρα και 2 εξατμισάρες...τέλος...ούτε τζιβιτζιλίκια, ούτε ABS ούτε CBS, ΚΨΜ, ΕSP, ABG, ψιψίνια, κοκοψόψαρα και λοιπές μακακίες...

Δεν παίζει να πάρω μηχανή και να την αλλάζω σαν gagdet τύπου CBR και GSXR (πωπω ακόμη του 2007 το μοντέλο έχεις;;; αρχαιολόγεεεε!!!)

Και μακάρι να πιάνουν τα χέρια μου και να την φτιάχνω μόνος μου...δεν με νοιάζει καλύτερα θα είναι έτσι...μόνος μου να καθομαι να ασχολούμαι όπως τώρα με το scooter μου που το χω δυο χρόνια και λάμπει :innocent2: :cool:

Με πιάνετε;;;
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από D3§m02K »

Arael έγραψε:Με πιάνετε;;;
Απόλυτα. . . :thumbsup:

Την έχεις αγοράσει ήδη αλλά δεν το ξέρεις. :cool:

Προχώρα! ! ! :hibye:
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

Ετσι και μπει αυτη η μηχανη στο μυαλο σου γι αγορα τελειωσε. Δεν υπαρχει αλλος δρομος. Την εχεις αγορασει ηδη.. :thumbsup: :cool:
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
ati
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 03:09
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από ati »

ειναι να μη φας σκαλομα με τα sportclasic :love3:
τoυλαχιστον εσυ εχεις την ευκαιρια ναα το δεις να ρολαρει πουθενα
εγω το δικο μου δε το ειχα δει ΠΟΥΘΕΝΑ
το εκλεισα απο τις φοτο και μονο :zep:
για τετοια πετρια μιλαμε :love1:
προχωρα ακαθεκτος :thumbsup:
τα sportclasic ειναι μηχανες για "παντρεια"
το μηχανακι μου εχει κοκκινο ψαλιδι
Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Desmopower

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Desmopower »

Ελα παρτο το κοριτσι.....εισαι ετοιμος.... :thumbsup:
kompimen

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από kompimen »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

όπως προείπαν το έχεις πάρει και δεν το ξέρεις........

μάθε το λοιπόν!!!
Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Πρώτα απ'όλα σας ευχαριστώ για τα σχόλια και τα PM που μου στείλατε σχετικά με την GT1000. :thumbsup: :thumbsup:

Ναι μπορεί να ήξερα κατά βάθος ότι το GT είναι για μένα καθώς τα νέα Monster είναι πολύ ωραία μεν αλλά ολίγον τι μοντέρνα για τα γούστα μου. Δυστυχώς όμως μεταχειρισμένη GT δεν βρήκα ούτε μια αγγελία όσο και αν έψαξα στο net και για καινούργια μου πέφτουν πολλά τα χρήματα της. Βλέπετε είμαι από τους τύπους που δεν έχουν ούτε μια πιστωτική και σιχαίνομαι γνωρίζοντας το σύστημα εκ των έσω τι πάει να πει 0% προκαταβολή και δόσεις μεχρι που θα βγείς στη σύνταξη.

Οπότε υπομονή για το καλοκαίρι και απο Οκτώβρη που θα φουλάρω πάλι με τα ιδιαίτερα καλά να μαστε... Πολυλατρεμένο μου Aprilia που κάναμε μαζί θητεία και βγάλαμε και αρκετές γκόμενες παρέα θα περάσουμε μαζί και αυτό το καλοκαίρι....:scooter:

Σας ευχαριστώ και πάλι και μέχρι τότε θα διαβάζω το forum για να μάθω και κάτι τις μέχρι να ρθει εκείνη η ευλογημένη ώρα :hibye: :hibye:
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
Άβαταρ μέλους
AmbaSSadoRR
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2266
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:54
Gender: Male
Τοποθεσία: MILANO

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από AmbaSSadoRR »

καλησπερα και απο μενα και καλως ηρ8ες..
κοιτα:
μια και το εργαλειο που 8ες..το πηρες...:thumbsup:
μια και το νησι σου το γνωριζω...καλουτσικα.. :cool:
μια που 8α πας να το αγορασεις.... :mrgreen:
πες στον πωλητη:
φιλε 8α παρω και αυτο....και τυλυξε..
το ΗΥPER....:thumbsup: :thumbsup:
αντε...καλοταξιδα..... :whistling: :whistling: :whistling:

(ποσο θελω να ξαναρθω στο νησι σου...) :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Υπαρχουν... Ανθρωποι και...
....ανθρωπακια....
Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Και GT και Hyper?
Και Βόλτα και Σούζα??
Και Σαμπουάν και Κοντίσιονερ???
Και Πλυσ' και Τσακίσ'????
Και Γκλαμουριά και Αλητεία?????
Και δικάβαλο και κανείς-δεν-τολμά-να-ανέβει-μονο-τρελαμένες-μηχανόβιες-πιτσιρίκες-κάβαλο??????

Συσωραίος να ουμ'....ίσως σε ένα τέλειο κόσμο... :wav2:

Ίσως ένα monster παλαιάς κοπής...το καινούργιο κάπως μου κάθεται...το 1100 βέβαια λόγω ψαλιδιού τα σπάει...αλλά πολλά λεφτά πάλι...έχω αδυναμία στα μονόμπρατσα βλέπετε...την οικονομική κρίση μου μέσα...τέλος πάντων αυτά προς το παρόν...καληνύχτες.... :asleep: :asleep:
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
DucatoBoy

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Καλοριζικο το GT :glimpse: !!! Ειναι θεϊκο...οπως ολα τα Ducati.... αλλα το συγκεκριμενο ειναι για πολλες βολτες με στυλ και ιταλικο αερα παλιου μηχανοβιου...φοβερη επιλογη!!! Απο τα αγαπημενα μου μηχανακια.... :thumbsup:
panosduc

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από panosduc »

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... eNumber=39" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Οκ έπαθα λίγο την πλάκα μου με το site...

Αλλά πες με περιεργο πές με παλιομοδίτη το να παραγγείλω μηχανή από internet μου κάνει λίγο λαλακία να το πω;;; Παρακινδυνευμένο ίσως;;;;

Δεν ξέρω και τι ασφαλιστικές δικλείδες υπάρχουν καθώς έχω ακούσει ιστορίες για μαγαζιά τα οποία παραγγέλνεις μπουφάν, κράνη κτλ πράγματα μικρότερης αξίας τα οποία από τη μία παίρνουν τα λεφτά αλλά αγορά γιοκ... :whistling: :whistling:

Και άντε την παραγγέλνεις...τι παίζει με χαρτία, μεταφορα κτλ κτλ...ιδέα δεν έχω παιδιά και θα θελα τα φώτα σας πάνω σε αυτό αν γνωρίζετε κάτι.

Είδα και μια αγγελία καινούργιου GT1000 με 10.300 ή 10.500 ευρώ...γιατί στην Ελλάδα τρώμε ένα χιλιάρικο πάνω στην τιμη;;;;;

Α ναι...και επειδή είμαστε παιδιά και έχουμε το δικαίωμα στο όνειρο...το παρακάτω είναι από αυτά τα πολύύύύύύ πονηρά.... :cool: :cool: :dizzy: :bang2:
MHR-900.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Anonymous την Τετ 10 Ιουν 2009, 11:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: προβολή στη δημοσίευση
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
panosduc

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από panosduc »

το να αγορασεις μοτορι απο ιντερνρτ εν κακο.απλα θα πρεπει να πας να το παρεις.οι γερμανοι συνηθως δεν λενε μακακιες και ειναι αυτο που βλεπεις.ειναι και πιο φθηνα απο εδω........... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
eosforos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: Κυρ 15 Φεβ 2009, 03:32
Gender: Male
Bike: Streetfighter V4
Other: hypermotard 1100s
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από eosforos »

Καλως τον φιλο.
Οπως σου ειπαν και τα παιδια το εχεις παρει και δεν το ξερεις.
Αυτη την μηχανη δεν την πουλας την αφηνεις κληρονομια στα παιδια σου. Το δικο μου Paul Smart το πηρα απο μια φωτο 2x3cm σε περιοδικο μοτοσυκλετας ανοιξη 2005 και αμεσως εδωσα προκαταβολη με τα πρωτα να βγαινουν Σεπτεμβριο 2005 και τελικα τσουλησε Δεκεμβριο 2005 (ηταν βλεπετε απωθημενο απο το 1977 οταν ανεβηκα συνεπιβατης σε 900desmo darmah).
Νατο παρεις το κοριτσι τωρα μην περιμενεις οπως εγω (30) τριαντα χρονια για το ονειρο.
Εικόνα
Εωσφορος (ο φερων την Ηω=αυγη) υιος της Ηους και του Αστραιου, αδελφος του Εσπερου.
Προπορευεται ο εωσφορος προαναγγελοντας την αυγη ακολουθουν η Ηως αυγη και ο Ηλιος
(κρατηρας Απουληια μουσειο Μοναχου)
Άβαταρ μέλους
Gi_4ce!
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Δευ 08 Ιουν 2009, 16:42
Gender: Male
Other: Παρτάλι Γιαπωνέζο!
Τοποθεσία: C:/Athens/home.hom
Επικοινωνία:

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Gi_4ce! »

aimilios έγραψε:Καλως τον φιλο.
Οπως σου ειπαν και τα παιδια το εχεις παρει και δεν το ξερεις.
Αυτη την μηχανη δεν την πουλας την αφηνεις κληρονομια στα παιδια σου. Το δικο μου Paul Smart το πηρα απο μια φωτο 2x3cm σε περιοδικο μοτοσυκλετας ανοιξη 2005 και αμεσως εδωσα προκαταβολη με τα πρωτα να βγαινουν Σεπτεμβριο 2005 και τελικα τσουλησε Δεκεμβριο 2005 (ηταν βλεπετε απωθημενο απο το 1977 οταν ανεβηκα συνεπιβατης σε 900desmo darmah).
Νατο παρεις το κοριτσι τωρα μην περιμενεις οπως εγω (30) τριαντα χρονια για το ονειρο.
Με εσένα είχαμε κανει css στις Σέρρες μες στο κατακακαλόκαιρο? :hibye:

Φίλε μου, και εγω για το sport 1000 παω...

Με αυτά... :mrgreen:
|------/Ο Ανώριμος Φίλος σου\------|
Εικόνα
|--/________6973354163________\--|
panosduc

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από panosduc »

Gi_4ce! έγραψε:



Μ



πωπω..δαγκωνει το κιτρινακι.... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Δάσκαλος
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 592
Εγγραφή: Τρί 02 Ιουν 2009, 01:00
Gender: Male
Other: Pegaso Factory
Τοποθεσία: Κάλυμνος

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από Δάσκαλος »

Τα σπάει αγρίως ιδιαίτερα με αυτές τις εξατμίσεις...αλλά τι να κάνω που το δικάβαλο είναι κάτι βασικό για μένα :moto:


Για δεύτερο μηχανάκι βέβαια είναι ΤΟ τέλειο... :thumbsup: :thumbsup:
[center]Ο Πήγασος φτιάχτηκε για γκάζι και χάζι...
Παναγιά η Κουλοσώστρα βοήθεια μας :D
[/center]


Παλιά με ξέρατε ως Arael
tolis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Τετ 06 Ιαν 2010, 17:41
Gender: Male

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από tolis »

Καλησπερα!εχω βρει το gt 1000 με 5000 ευρω απο την γερμανια και σκεφτομαι να το αναβαθμισω με διαφορα καλουδια.Ο Z'BUTSAM μου προτεινε να παρω το s h to paul smart γιατι θα μου ερθει πιο οικονομικα αλλα τα sc που βρηκα ξεκινανε απο 9000 και τα paul smart απο 11000.Θα ηθελα ενα απο τα δυο αλλα εχω μονο 5000(και θελω και biposto) και σιγα σιγα κανω το gt σαν το s τα ιδια λεφτα θα μου ερθει αλλα θα τα δινω πιο σιγα.καταλαβατε την λογικη μου?Τι να κανω?Να παρω μονοποστο αν ειναι να μου ερθει πιο οικονομικα?και το δευτερο που αλλου να κοιταξωγια πιο καλες τιμες?εχω προβληματιστει γιατι νομιζα οτι το ειχα υπολογισει καλα.πειτε καμμια ιδεα?
Ευχαριστω!!καλο βραδυ!!
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από ASLAN »

Φιλε toli ο zbutsam τα κανει ποιο λιανά .
Το gt 1000 ειναι πιο χαλαρο μηχανημα και το να του βαλεις κλιπ ον οπως ειπες του αλλαζει το χαρακτηρα.
Το κανω αυτο σαν εκεινο σιγα σιγα πάντα στοιχιζει ακριβοτερα απο οτι αν επαιρνες εξ αρχης αυτο που ηθελες .
Αυτο θα μπορουσε να ισχυει μονο αν ποιανουν καλα τα χερια σου και βαλεις πολυ προσωπικη εργασια .
Εαν σου αρεσει απλα να ψαχνεσε και να βαζεις στο μηχανακι χρονο και χρημα το καταλαβαινω αλλα δεν θα σου γλυτωσει χρηματα .
Το GT ειναι απο μονο του μια χαρα μηχανακι αλλα αν εχεις σκοπο να το κανεις κατι αλλο ,κανε υπομονη και παρε το κατι αλλο.
Νίκος.
spida05
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2009, 11:52
Gender: Male
Bike: DesertX

Re: GT 1000 to buy or not to buy

Δημοσίευση από spida05 »

Με κλειστά μάτια να το πάρεις!!! Εγώ το έχω 6 μήνες και είναι η καλύτερη μηχανή που είχα ποτέ!!
Απάντηση