Καλαμπάκα 2009

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
angeli
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1275
Εγγραφή: Πέμ 04 Δεκ 2008, 11:03
Gender: Female

Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από angeli »

Μια ιδέα που έγινε πραγματικότητα….

Κατάθεση ψυχής….Ατελείωτες ώρες δουλειάς και κούρασης… Αμέτρητες συζητήσεις… Ξενύχτια…Πολλές δυσκολίες….

Και όμως τα καταφέραμε….

Μπράβο σε όλους εσάς που τιμήσατε αυτή τη συγκέντρωση!

Αυτή είναι η επιβράβευση για όλους όσους δούλεψαν…Μα περισσότερο για το Νίκο ( Colin ) που ένα όνειρό του πραγματοποιήθηκε…Μια ιδέα που έφερε όλους εμάς πιο κοντά….

Ένα μεγάλο μπράβο στον Colin και το Desmoman για τις καταπληκτικές διαδρομές! Ήταν οι πρώτοι που πήγαν στην Καλαμπάκα ..Με το μεγάλο τους μεράκι βρήκαν τις διαδρομές….

Colin: Συντονιστής της Πανελλήνιας!!! Τα πάντα όλα!!! Νίκο η ιδέα σου έγινε θεσμός!!!

Desmoman:Σπύρο εύγε για τη δουλειά που έκανες με το road book !!!! Οι διαδρομές που χάραξες για την ασφάλεια των ducatisti ήταν άκρως επαγγελματική!!!

Ευχαριστώ το team της γραμματείας για την συνεργασία!!!
Desmopower: τι να πω για σένα Κωστή μου….Οι λέξεις δεν αρκούν….
Sue και Miyu μαζί μου στα δύσκολα…Τηλεφωνήματα, απαντητικά μηνύματα, επιβεβαιώσεις των συμμετοχών και πολλά άλλα . Κορίτσια όλα ήταν στην εντέλεια!!!!

Rock-ass: Το παιδί θαύμα… τα κάνει όλα και συμφέρει….!!!

Desmodromic Svarth: Κερκυραίε είσαι τρέλα μέσα σε όλα!!!

Monsteraki: Ένα μεγάλο μπράβο που παρά το πρόβλημα που είχε με το χέρι του έκανε υπερπροσπάθεια….!!!

Ambassadorr: Απίστευτα τα μπλουζάκια σου Πρέσβη μου…Τα σέβη μου για άλλη μια φορά!

17” : Επεξεργασία για την αφίσα της Πανελλήνιας.. Κωστή μπράβο σου!!

Sue και Νέμο: Αφίσα για ηλεκτρονικό και έντυπο τύπο…Επαγγελματίες παιδί μου… Το έχετε παιδιά!!!

Lady biker: Ευχαριστούμε για το φαρμακείο. Ήταν πολύτιμο για την διοργάνωση…

Geo-multi: Ευχαριστούμε για τη σφραγίδα της γραμματείας…

Leo749s: Τα βραχιολάκια που φοράγαμε όλες αυτές τις μέρες Λεωνίδα, ήταν σούπερ!!! Βοήθησαν πάρα πολύ! Επίσης εκπληκτική δουλειά και με τα σχέδια στα μπλουζάκια!!! Ευχαριστούμε πολύ!!!

Petrosa: Capitano!!! Εγγύηση………
Capitano Pedrosa και θεοδοσης 45 λεπτα σκουπα την πρωτη διαδρομη
Θοδωρης moican (αδελφός Miyu) μαζί με capitano Petrosa: Ίδια τρέλα! 1.15 σκούπα έκαναν την δευτερη διαδρομή…..!!!!

Desmoman: Έκανε “μετακόμιση” Αθήνα – Καλαμπάκα σχεδόν όλα τα πράγματα της διοργάνωσης. Μπράβο Σπύρο για όλα όσα κάνεις κάθε φορά!!! Ευχαριστούμε για το κέρασμα της μπίρας και για την προσφορά σου..

Tiodor: Κοντά μας πάντα για τον έλεγχο των “Ιταλίδων” σας…Θεοδόση είσαι μοναδικός….

Ducatisti 999s: Απίστευτο αυτό το παιδί!! Ήρθε από Καλαμάτα Αθήνα για να φορτώσει τα μηχανήματα μουσικής και τα επέστρεψε πίσω με ασφάλεια!!!


Συγνώμη αν ξέχασα κάποιον. Παρακαλώ να ποστάρετε τα ονόματα .



Ευχαριστώ:

Τους ιδιοκτήτες του camping για όλα όσα έκαναν…
Τα ξενοδοχεία και τους υπεύθυνους αυτών, για τις προσφορές που μας έκαναν για την διαμονή.
Τον υπεύθυνο του καταστήματος στο οποίο έγινε η στάση του Σαββάτου από τη βόλτα που ακολουθήσατε.


Το μεγαλύτερο χειροκρότημα σε όλους εσάς για την εμπιστοσύνη που μας δείξατε.


Με εκτίμηση,
Angeli
Άβαταρ μέλους
Θάνος
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 67
Εγγραφή: Τετ 25 Φεβ 2009, 13:21
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από Θάνος »

Και απο εμενα ενα ευχαριστω σε ολα τα παιδια που αφιερωσανε αρκετες ωρες για ολα αυτα και περασαμε ολοι καλα! Να'στε ολοι καλα παιδες! :thumbsup:
Μήν βιάζεσαι! Άκομη και όταν υπάρχει λόγος... άστον να περιμένει!
Άβαταρ μέλους
Κωνσταντίνος Τύρλας
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 12:59
Gender: Male
Bike: 999R
Other: 750SS
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Τύρλας »

Απίστευτη δύναμη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που τι βρήκατε?????????????
Πόδια σπασμένα με πατερίτσες.........χέρια μπανταρισμένα........ατελείωτο τρέξιμο......όλα στην εντέλεια!!!!!
Από την άλλη μεριά ..........η βροχή.........εγχειρισμένη γυναίκα κοιμόταν στα νερά με 99% υγρασία..
Πόδια με πλιάτς -πλιάτς στα παπούτσια ......σκοινιά με απλωμένα βρεμμένα μονίμως,......καλλιστεία με καταιγίδα......
Ούτε ένα πέσιμο δεν έγινε ......
Δεν τόχω ξαναδεί!!!!!!!!!!!
Μ'έχετε χαράξει την καρδιά..............
Kωνσταντίνος
" Κάλλιο ροκκάς και εντουράς παρά στρητάς και καρεκλάς "
info@sgstudio.gr
www.sgstudio.gr
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από dagger moon »

Να λοιπόν γιατί το ducatisti.gr είναι μακράν ότι καλύτερο στον κόσμο των moto forum.

Κυρίες και κύριοι οργανώσατε μια πανελλήνια συγκέντρωση άψογη από κάθε πλευρά και γράψατε ιστορία.

Αγγίξατε το τέλειο.

Συγχαρητήρια σε όλους σας. Ε Υ Γ Ε

Σας ευχαριστώ από καρδιάς που κάνατε το όνειρό μου να συμμετάσχω σε μια πανελλήνια συγκέντρωση μοτοσυκλετιστών πραγματικότητα.

:respekt:
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
sakman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3858
Εγγραφή: Παρ 17 Οκτ 2008, 10:19
Gender: Male
Bike: SS1000
Other: CBX 750 MONTESA 414
Τοποθεσία: Βριλήσσια

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από sakman »

Δεν θα πώ ονόματα , εκτός από ένα . :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :v: :bowall: Στα παιδιά που κόπιασαν , :respekt: :respekt: :bowall: :bowall: :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :urock: Σε αυτούς που ήρθαν έστω και με αντίξοες συνθήκες , :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :v: :thumbsup: :thumbsup: Στον μοναχικό ΚΑΒΑΛΑΡΗ ( Panosduc ) :respekt: :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Σε όσους το προσπάθησαν και το κατάφεραν , :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :v: Στα γελαστά πρόσωπα όλων των Ducatisti , :cong: :cong: :cong: :cong: :cong: :v: :v: Στην οικογένεια , ( ΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ) . :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :bighug: :bighug: :bighug:





ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ .
The Uncle Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Anvas
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: Τρί 19 Αύγ 2008, 22:58
Gender: Male
Other: Moto Guzzi 1200sport
Τοποθεσία: Ν. Ιωνια, Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από Anvas »

Αν ήταν και συγκεντρωνόμασταν τίποτα κολλημένοι νεκρόφιλοι και μαρκο-μανείς θα ήταν απο αναμενόμενα βαρετό έως ανούσιο...
Αυτό όμως που έγινε ξεπερνάει τα σύνορα της μαρκολαγνείας, πόλης, και χώρας...
Η πρώτη πανελλήνια συγκέντρωση που ξεκίνησε πριν ένα χρόνο απο μια χούφτα εμπνευσμένους και καλοπροαίρετους ανθρώπους με στόχο τη παρέα, κατέληξε σε μια αψόγως διοργανωμένη, πάντα φιλική και ανθρώπινη συγκέντρωση άνω των 150 συμμετοχών απ'ολη την Ελλάδα με μεγάλο αντίλαλλο απο τα βουνά των Μετεώρων.. ίσως και διεθνή...
Aνδρέας Β.
Άβαταρ μέλους
jupiter
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Σάβ 08 Νοέμ 2008, 21:20
Gender: Male
Bike: Monster 750
Τοποθεσία: Athens
Επικοινωνία:

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από jupiter »

φανταστικη συγκετρωση! :v:
:cong: ολα σουπερ! :cong:
:thumbs: well done to everybody :thumbs:
luggage free - follow me!
[url]http://www.ridetheplanet.net[/url]
Άβαταρ μέλους
DIM.K
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 23:47
Gender: Male
Bike: 888
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από DIM.K »

Συγχαρητηρια παιδια για την αψογη οργανωση και το φιλικο κλιμα!Ηταν φανερο οτι υπηρξε πολυ δουλεια τις προηγουμενες μερες.Ο καιρος δεν μας πτοησε καθολου αντιθετα εκανε το τριημερο μας πιο περιπετειωδες!!
Παντα να ανταμωνουμε και να ξεφαντωνουμε!!
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

Εστω και καθυστερημενα να στειλω κι εγω σαν εκπροσωπος-δεν συμπαθω ιδιαιτερα το "προεδρος"-του νεοσυστατου DUCATI CLUB NORTH HELLAS τους χαιρετισμους,τις ευχαριστιες,αλλα και τα συγχαρητηρια στους οργανωτες αυτου του πολυ ωραιου τριημερου στην Καλαμπακα.Ευελπιστω σε συνεχιση του θεσμου,παντα με την συμμετοχη και τον ενθουσιασμο που διακατεχει ολους οσους οδηγουν τις ξακουστες ιταλιδες,οσων κυβικων,χρωματων,η χρηματων κι αν κοστιζουν.Η ιδεα ειναι αυτη που ξεχωριζει αλλα κι αυτη που μας "ενωνει".Μπραβο για μια ακομη φορα,θα χαρουμε να δουμε πολλους απο εσας και στις εκδηλωσεις που σκεφτομαστε να οργανωσουμε και εμεις σαν συλλογος,να μαστε παντα καλα,και παντα ορθιοι ολοι μας,ΠΑΠΑΣΤΟΙΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣ.
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από Colin »

Θα ήθελα από την μεριά μου να ευχαριστήσω όλους όσους συμμετείχαν στην πανελλήνια συγκέντρωσή μας. Είναι μεγαλή τιμή που κάνατε ένα όνειρό μου πραγματικότητα.

Εύχομαι του χρόνου, πάνω από όλα, να είμαστε καλά για να μπορέσουμε να ξανανταμώσουμε.

Σας ευχαριστώ από τα βάθη της καρδιάς μου,

Colin
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
docmonst
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 21:24
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: χ8 200
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Καλαμπάκα 2009

Δημοσίευση από docmonst »

να εισαι καλα ρε Νικολακη να κατεβαζεις τετοιες γ@μ@τες ιδεες και να μπορουμε να τις πραγματοποιουμε 620.000000000000000.0000000000000000000000000 μπραβο που λεει κι οφιλος ο ΦΑΝΗΣ :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Απάντηση